Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene betiltani az ATV-t?

Nem kellene betiltani az ATV-t?

Figyelt kérdés
Anyósom időnként egész normális. Vagy is ritkán. De mikor ATV-t néz, utána teljesen elmebeteg. Folyamatosan nyomja a "minden sz@r" című nótát, meg hogy "hülye aki erre a világra szül", "föl köll akasztani minden politikust" és hasonló nem normális, savanyú, depis szövegek. Mikor 1-2 napig tudom, hogy nem nézett ATV-t, egész normálisan el lehet vele beszélgetni. Olyankor sem kellemes társaság, de legalább ilyen nonszensz baromságokat nem nyög be.

2014. febr. 27. 18:26
1 2 3
 21/22 Shai-Hulud ***** válasza:

A kérdező azt kérdezte, hogy "Mi a kérdés?"

Akkor most az a kérdés, hogy mi a kérdés? :-o

2014. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolótól akartam megkérdezni, hogy mit akart kérdezni, mert nem volt egyértelmű. Ha azt kérdezte, hogy miért a Fidesz a legjobb a 3 esélyes párt közül, akkor íme:


-Az összefogást még egy baloldali, orbánfóbiás sem gondolhatja komolyan. Itt most nem az értékrendről, nem a mutyikról, nem az aktuálpolitikáról beszélünk. Itt a legfontosabb kizáró ok, hogy ezek a vezetők kizárt, hogy együtt, összefogásban kormányozni tudnának.


A Jobbik nekem is szimpatikus volt 2010-ig, akkor még úgy gondoltam utoljára szavazok a Fideszre. Az elmúlt 4 évben viszont semmit az égvilágon nem tudtak felmutatni. Nevetségesebbnél nevetségesebb elképzelések (uniós népszavazás, gárda, csendőrség, államadósság újratárgyalása), és semmi fejlődés. 4 év alatt, miközben a Fideszt a fél ország megutálta, ők nem tudtak kijönni a 20%-ból? Vicc. Az a baj, hogy minél radikálisabb húzásai vannak a Fidesznek (pláza stop, banki különadó), a Jobbik is annál radikálisabb javaslatokkal áll elő. Magyarul a már megvalósult reformokkal egyet értenek.

2014. márc. 3. 06:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!