Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idejáró baloldaliak /...

Az idejáró baloldaliak / liberálisok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok, ha neked ez szórakoztató, igazi szabadidős tevékenység:)

Trollkodni a neten meg stb.

És ő beszél intelligenciáról:D

2014. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
23%

én nem vagyok hülye, igaz a menzába nem léptem be, mert azok bolondok :)


de ide tényleg csak szórakozni járok


szoktam a gyk-n értelmesen is írogatni, amikor vkinek segíteni kell vmiben pl.


régen, még az elején próbáltam értelmesen írni itt is még úgy 2009 környékén, de rájöttem semmi értelme


ez van sajnos

2014. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
100%

A 18. válaszoló elég jól összefoglalta.

Magam sem írhattam volna le jobban.


Ahogy írtam én még jártam is liberális srácokkal.

Eleinte egész normálisnak tűntek, de aztán ütköztek ki a világnézetbeli különbségek.

Nekik nagyon meghatározza a mindennapjaikat is ez az ideológia.

Nekik, ez a mai kor,mai szellemiség, ez egy kánaán, akár Budapesten, akár Párizsban vannak.

2014. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt már szeretem mikor a hülye barom balliberálisok saját magukat oltják szét.

Ez úgy is nagyon megy nekik mostanában, elég megnézni a pártjukat:D

2014. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

Na úgy látom előjött a "nem is tudjátok mi a liberalizmus, liberális, de há' bizonyos IQ-szint alatt nem tárgyalunk, így nem is fogjátok megtudni sose, mert ti alacsony IQ-júak vagytok, mi meg nem"! :)


Ti sem nagyon tudjátok mi is az. :)


Már pár kérdésnél ugyanilyen forgatókönyv szerint előjött a téma amióta írogatok ebbe a kategóriába (de minek is, max. talán szórakozásból) még idáig nem nagyon érkezett rá magyarázat mi is az.

2014. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
16%
Nekem még egyetlen Jobbikos sem adott értékelhető választ. Csak mellébeszélnek.
2014. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
31%

Na jó legyen nektek karácsony!


Itt van nektek egy liberális, lehet nullázni.

A liberalizmus számomra annyi, hogy másnak is lehet véleménye, és én nem tudom jobban hogy másoknak hogyan kellene élnie, ergo nem szólok bele. Megpróbálom nem utálni kollektiven a többi embert, persze ez nem mindig sikerül nekem sem, nem vagyok tökéletes én sem.

Nem hiszem azt, hogy a cigányok mind bűnözők, és nem utálom a zsidókat. De annyira nem szeretem a cigányokat de az erdélyieket sem. Nem nyalom az arabok seggét, mint itt a nacionalisták, sőt kifejezetten rühellem a muszlimokat. Mint látszik a világ nem fehér és fekete.


"A magukat liberálisnak, demokratának, antifasisztának meg egyébnek mondók, azért személyeskednek, meg beszélnek mellé, mert egyrészt műveletlenek (itt nem az iskolai műveltségről van szó). "

Azt írja műveletlenek vagyunk. Nem tudom miből vonta ezt le, de biztos.


"Másrészt agresszívak. Amikor elkezdenek személyeskedni, akkor tudják, hogy nekik nincs és nem is lehet igazuk,"

Most mit szépelegjek. Tudják, hogy nem lehet igazuk. Miért nem? Mert (nem iskolai) műveletlenek? Vagy miért? A válaszoló miért indikálja a jogot magára nézve, hogy csak neki lehet igaza és mindenki más hülye?


" ezért megpróbálnak felhergelni téged valami személyeskedő beszólással."

na ez igaz :D a trollkodásnak ez a lényege


" Amikor te mondasz egy logikus dolgot, amiket tényekkel is alá tudsz esetleg támasztani,"

Nem szoktatok tényekkel alátámasztani semmit, vagyis nem tudom, én még iylet nemláttam a nacionalistáktól


" akkor a liberális agy a következőt teszi: Kijátssza a fajgyűlölet kártyát, ha kell a Holokauszt kártyát is, mert azt hiszi, hogy akkor te rögtön szava hihetetlenné válsz és neki van igaza."

ez egy marhaság. ugyanakkor ha azt mondod minden cigány bűnöző akkor rasszista vagy, nem tudom emiatt miért kell megharagudni. ne tegyél rasszista kijelentéseket, és nem leszel lenácizva

ha meg nem érted miért ez a reakció, akkor az a trollkodás része


" Amikor ezt a trükkjét leleplezed és kicselezed, akkor jön a személyeskedés kártya. A személyeskedés kártya legtöbbször abból áll, hogy először újra megpróbálja bebizonyítani a lehetetlent, mégpedig azt, hogy neki van igaza, ő is tudja, hogy nincs, de van annyira egoista, hogy megcsinálja, mert hogy a "nácifasiszta" nehogy már igaza legyen. "

üldözési mánia. a leleplezed, kicselezed meg úgy hülyeség ahogy van, ilyet sem láttam én még neten nacionalistától. engem akkor lehet kicselezni, ha én akarom. tudom egoista duma, de ezt csinálom már vagy 15 éve. igaz nem vagyok már olyan jó, mint régen 99-2002 környékén, és már nem is élvezem annyira.


"Utána az következik, hogy részint személyes példákkal, részint valami homályos történelmi dolgokkal (ez legtöbbször a Holokauszt) próbál magának igazolást nyerni. A liberálisok mindig mellé beszélnek. A liberális azért beszél mellé, csúsztat, hazudik, stb, mert az a gondolatvilág, amit ő jónak gondol, az nem támasztható alá az élet különböző viselt dolgaival."

Hehehe, komolyan mint valami kiskáté. Helyettesítsük be a liberális szó helyére a zsidó szót, jaj de ismerős duma, nem?

És utána csodálkozik az aki ilyeneket ír, hogy azt mondom rá, náci?

Ne csodálkozzon.

Ez a másik: a liberális igazából nektek zsidó.

Pedig nem minden liberális zsidó, én sem vagyok az.

Rengeteg példa van arra amit mondok miért jó. hiába mondod kedves válaszadó, hogy nem jó.


" Én ha néha, ha valahol összefutok liberálisokkal, vagy ahogy a pasim hívja őket "libsikkel" akkor én behúzom őket a csőbe és nevetek rajtuk."

Az jó. Legalább nevetsz.


" A liberálisokat nagyon könnyen be lehet húzni a csőbe és akkor nagyon viccesek tudnak lenni, ahogy egyre emeltebb hangon hangoztatják ugyanazokat a baloldali ostobaságokat, amiket hőn szeretett vezéreik, Gyurcsány, Bajnai, meg a többi tolvaj énekli tele a médiát."

Te nem tudom milyen liberálissal találkoztál, de nem mindenkit lehet behúzni abba a csőbe. Meg te csak hiszed hogy behúztál abba. Ez egy intellektuális játék.

Emeltebb hangon. Én ugyan nem szoktam dühöngeni, azt a másik fél csinálja akit megszivatok.

Szerintem simán troll vagy te is :) De nem tudom a sok hülyét miért hiszed liberálisnak.

Tolvaja mindkét oldalnak van, a mostani tolvajok sokkal többet lopnak és több kárt okoznak mint az elődeik, akárhogy csűrjük-csavarjuk.


" Persze mivel nem tudják mi történik a világban, vagy ha tudják is, akkor úgy tesznek, mintha nem létezne."

Persze, persze, de te tudod. Tévedhetetlenül. Mindenkinél okosabbnak képzeled magad.


"Például amit valamelyik hozzászóló írt, hogy nem engedik be a cigányokat. A liberális abba meg már nem gondol bele, hogy lehet, hogy ennek okai vannak. Hogy miért bántja a csúnya Magyar a szegény kisebbségieket. Ennek pont az ellenkezője igaz, de erről ők nem vesznek tudomást. Ilyenkor a "romagyilkosságok" kártyát játsszák ki és te fasiszta vagy. Persze a cigány őket ugyanúgy ki fogja rabolni ha alkalma van rá, mert őket nem érdekli, hogy nekik milyen szép, mai divatos szóval élve "européer" gondolatik vannak, hanem a mobil, amit elvehetnek tőled."

Én doszt lesz.a.r.om a cigányokat. Igen, olyan helyen élek, ahol nincsenek. Olyan helyen vásárolok ahol nincsenek. Olyan helyen szórakozom ahol nincsenek. nem járok ócska késdobálókba sem. Éjjel kocsival vagy taxival járok. oké, nem keresem a bajt, iagz. De miért keresném? Most én emiatt szégyelljem magam? A cigányok nem az én gondom. Max sajnálom azokat akiknek gondot okoznak. És sajnálom a cigányság normális részét is, akik egy kisebbség miatt szívnak.

Ugyanakkor azt gondolom, hogy az országnak a politikusok, és az ezzel összefonódó maffia, több kárt okoz, mint a cigók vagy a szegények.


" Én kívánom a városi liberálisoknak, hogy egyszer éljenek egy Borsodi kistelepülés cigánysorán."

Miért akarnék ott élni? Miért kívánsz másnak rosszat?


" Csak egy hónapot. De erre természetesen nem hajlandók."

Persze hogy nem.


" Egy másik ismert liberális trükk, ha pestiek, akkor az az, hogy ha te azt mondod, hogy te ilyen meg olyan rossz környékről jöttél, akkor ők meg kapásból rávágják, hogy ők meg a 8. Kerületből. Ezzel ugyanaz a céljuk: ők igazolják a saját mondandójukat és meghazudtolnak téged."

Nem vagyok pesti. A pestiek bugrisok. :) Budán élek. Soha nem mondtam egy cigánygyűlölőnek, hogy a nyóckerből jöttem. Dehogy jöttem onnan, be sem teszem oda lában.


"A liberális "haladó gondolkodású" emberek agya nagyjából egy rugóra jár és ugyanazt az eszközrendszert használják. Ha átlátsz rajtuk és a saját gondolataikba zavarod bele őket, akkor jót lehet mulatni rajtuk."

Ennyire sematikus világban élsz szerinted?


Na akkor még mondok trükköket.

Mint itt is láthattátok, sokszor kérdezek, nem állítok.

Bármilyen mondatodba belekötök, kiforgatom a szavaidat.

Nem tudom, hány éves ez a válaszoló, de nem hinném, hogy 20-nál több lenne, nagyon egyszerű a világképe.

egyébként tény, hogy ti szeretitek leegyszerűsíteni dolgokat, de ezt betudom annak, hogy nem élőben beszélgetünk, én is egyszerűsítek.


No. jöhet a nulla százalék!


A legjobbakat mindenkinek!

2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
68%
köszönöm egyik kedves tagunknak, hogy annyira felhúzta magát azon, hogy nem veszem komolyan a politikában a többieket, hogy még pm-et is küldött, hogy mekkora f.a.s.z.fej vagyok. ő most akkor egy liberális?
2014. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
100%

Az én voltam és azért küldtem, mert könnyesre röhögtem magam a "én értelmiségi vagyok ezért torllkodok" kijelentéseden.

A héten még ekkora hülyét senki nem csinált magából!!!;)

2014. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
0%

nem haragszom <3 nekem belefér az ilyen fajta szórakozás, neked meg nem.


mindenkinek nem akarok megfelelni :)

2014. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!