Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idejáró baloldaliak /...

Az idejáró baloldaliak / liberálisok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
ezzel együtt, látod nevettél. már megérte
2014. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
68%

A kérdésre válaszolva, az emberek szeretnek felháborodni. Pont mint mikor van egy kacsa hír, és felfalják, csámcsognak rajta, 50 ezren like-olják, 20 ezren megosztják.

[link]

[link]

Én se másért nézem ezt az oldalt, és a te kérdésed is provokatív.

Oh, és ez független attól, hogy valaki ilyen-olyan oldali. Mindkét fél ilyen.

2014. febr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 T-55 2.0 ***** válasza:
56%
Tisztelt Hölgyeim,és Uraim,drága barátaim! A kérdező álltal felvetett problémát észleltük. Meg szeretném nyugtatni önöket,ez csak egy gyenge balos kisérlet,arra hogy engem utánozva népszerűek legyenek!!!😒
2014. febr. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
88%
A liberalizmus azt jelenti, hogy mindenki azt tehet, amit akar, amíg mások szabadságát nem sérti meg vele. Én konkrétan nem értem, hogy egy ilyen nemes elgondolás hogyan képes ennyi fröcsögést kiváltani az emberekből. Az nem liberalizmus, hogy ha kedvem tartja a haverjaimmal odamegyek az öregnénihez és sz*rrá verem, ugyanis ezzel az öregnéni szabadságát és nyugodt élethez való jogát megsértem. Vajon ebben mit olyan nehéz felfogni?
2014. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
67%

37/46, 22:38

"sőt kifejezetten rühellem a muszlimokat"

Nem érzel egy kis önellentmondást? A liberalizmus nem azt jelenti, hogy másokat utálsz, mint a helyi nácik (megjegyzem, a nyugat-európai szélsőjobb már túltette magát a zsidózáson és épp az arabok a fő célpontjaik). Ha azt mondtad volna, hogy nem értek egyet az iszlám fundamentalizmus céljaival és módszereivel, az oké. De te ugyanúgy elítélsz egy egész csoportot egyes tagjai viselkedése miatt, mint a cigányozó-zsidózó banda.

43.

"Egyet se hallottam még aki mondjuk bevallotta volna hogy a budai hegyekben lakik valahol egy burokban. "

Most nem azért, de egy oldalt kellett volna visszaolvasni, az úriember elég konkrétan leírta, hol lakik.

Én speciel 1,5 évet éltem Budán, akkor én sem tudok semmit? Attól még, hogy 3-szor próbáltak kirabolni, mint a 3-szor annak a bizonyos etnikumnak a képviselői tisztában vagyok vele, hogy emiatt az egész népet és becsületes tagjait megbélyegezni szimpla idiotizmus.

Én meg arra lennék kíváncsi egyébként, hogy a borsodi cigánysorra hivatkozók közül hányan is laktak ilyen helyen? Nem, az nem számít, hogy te nem, de az 5. unokatestvéred igen, és az se, hogy egyszer elmentél mellette.

2014. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
81%

47


37/46, 22:38

"sőt kifejezetten rühellem a muszlimokat"

Nem érzel egy kis önellentmondást? A liberalizmus nem azt jelenti, hogy másokat utálsz, mint a helyi nácik (megjegyzem, a nyugat-európai szélsőjobb már túltette magát a zsidózáson és épp az arabok a fő célpontjaik).

"

De. Hogyne éreznék. Erre írtam azt, hogy törekszem mindenkit elfogadni, csak nem mindig sikerül. Nem vagyok tökéletes. Alapvetően liberálisnak tartom magam, de tudok gyűlölködni is akár, meg általánosítani. Leírtam, hogy lássák, hogy senki nem egy bites. Nem vagyok Jézus.


"Ha azt mondtad volna, hogy nem értek egyet az iszlám fundamentalizmus céljaival és módszereivel, az oké. De te ugyanúgy elítélsz egy egész csoportot egyes tagjai viselkedése miatt, mint a cigányozó-zsidózó banda. "

Igen sajnos így van.


Összeteszem a kezem, hogy engem még soha nem próbáltak kirabolni.

Igaz mint írtam, éjszaka taxival mászkálok.

2014. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
77%

"Az nem liberalizmus, hogy ha kedvem tartja a haverjaimmal odamegyek az öregnénihez és sz*rrá verem, ugyanis ezzel az öregnéni szabadságát és nyugodt élethez való jogát megsértem."


Nekem is sérti sok minden a nyugodt élethez való jogomat, mégsem vernyákol értem senki. Sőt, az öreg néniért sem vernyákol egyetlen egy liberális sem, amikor a kiskedvenceik odamennek és szanaszét püfölik őt.


Elmondanád, kedves barátom, hogy értünk miért nem sír egyetlen egy liberális száj sem, másokért pedig miért állnak ki olyan vehemensen?

2014. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
26%

mert a liberálisok alapvetően beleszarósak

meg érted, most mit vársz tőlem? adjak neked egy új telefont mert te odaadtad a cigóknak ami nálad volt:

vagy mondjam veled együtt, hogy fúj cigányok?

ettől te előrébb vagy? szerinted érdekel a te problémád? de most őszintén. nem ismerlek. mindenkinek megvan a maga baja. most az fáj, hogy én nem hazudom azt, hogy érdekel a bajod?

2014. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
82%
"másokért vehemensen" én másokért sem sírok. a cigányokat is les.z.a.rom
2014. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
A liberalizmus nem egy dogma rendszer, felesleges keretek közé szorítani. Nincs olyan, hogy "minden liberális". Nem értem mit nem lehet zen felfogni.
2014. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!