Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idejáró jobboldaliak /...

Az idejáró jobboldaliak / divatmagyarok többsége miért személyeskedik vagy beszél mellé ha kérdeznek tőle valamit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert te is azt teszed, ezt mondom úgy, hogy távolról se vagyok jobboldali.
2014. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Már a kérdésed is provokatív és személyeskedő. Ahogyan vetsz úgy aratsz szokták mondani ugye.
2014. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert ez az internet és itt szinte mindenki ezt teszi.
2014. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Na, te ezzel a kérdéssel kapásból általánosítottál és személyeskedtél. Sőt, ez nem is kérdés.

Amúgy meg mi a jó fene az a "divatmagyar"? Ezt hogy kell elképzelni? Üzbegisztánba divatba jött Magyarország és sok üzbég emiatt divatból magyarnak vallja magát és magyar zenét hallgat, magyar filmeket néz és magyar pálinkát iszik? Vagy mi?

2014. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Az ide járó anti magyarok miért nem tudnak egy normális kérdést kiírni?
2014. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

szerintem a kérdező buta


CSAKAJOBBIK!!!!!

2014. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Politikai nézetektől függetlenül sajnos számos embernél előfordul ez. Amíg az emlegetett személyeskedő jobboldaliak cigányoznak, nyugdíjasoznak és zsidóznak, a baloldaliak antimagyaroznak, fasisztáznak meg náciznak. Egyik sem jobb, mint a másik.


Azonban fontos megemlíteni, hogy mindkét ,,oldalon" vannak normális emberek is, sőt, többségüket azok alkotják. Csak ugye mindig a kisebbség a hangosabb.


Példának okáért azt még a legszélsőségesebb baloldaliak sem gondolhatják, hogy a Jobbikra 2010-ben 855 ezer ember azért szavazott, mert mind rasszista, zsidó- és cigánygyűlölő aki népirtást akar. (Azért ezt hoztam példának, mert láttam hogy megjelölted témaként)


Egyébiránt tőlem nyugodtan kérdezhetsz, bár nem garantálom hogy tudok rá válaszolni, mert mostanában nem igazán követem az aktuálpolitikát. Azért szívesen megpróbálom.

2014. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Azonban fontos megemlíteni, hogy mindkét ,,oldalon" vannak normális emberek is, sőt, többségüket azok alkotják. Csak ugye mindig a kisebbség a hangosabb. "


Ne próbáld má' megmagyarázni h mér utálod a Jjobbikot.



CSAKAJOBBBIIIIIKKKK!!!!

2014. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Aha, és a balliberók és bolsik többsége miért kezd el hirtelen vakarózni, amikor rákérdezek az imádott és istenített eszméjük önellentmondására?

Nevezetesen, a liberók nagy garral harsogják hogy szólásszabadság, véleményszabadság, joga van mindenkinek hozzá, de abban a pillanatban hogy valaki nem az ő lózungjaikat mantrázza, vesznek egy gyors pálfordulatot, és "gyűlöletbeszéd, nácirasszistafasisztatrappistatarisznyarák, tíccsukbe"...


Érdekesmód valahányszor ezt felhozom, csak alsótagozatos sértéseket és lepontozásokat kapok.

Lehet nácizni egész bátran, ez remekül megy nektek.


Zikkhájl! :$

2014. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dick Esmen ***** válasza:
Ide csak mellébeszélni járnak az emberek(tisztelet a kivételnek).
2014. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!