Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A stop.hu miért személyeskedik...

A stop.hu miért személyeskedik? Miért osztogat tanácsokat? Kérdezte valaki az oldal véleményét?

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy nézzétek meg ki írta meg a cikket, alul, szerző :D NAgy poén xD


2010. máj. 30. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
ugyanezeket kérdezhetném a barikad.hu-ról is...
2010. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Sztem tiltsuk be az oldalt, a szerkesztője házát romboljuk le, majd hintsük be sóval, majd állítsunk egy táblát a helyére ezzel a szöveggel: Sieg Heil vona!!!!
2010. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sűrűn olvasni a barikadot, de azok nem úgy írnak cikket, mintha egy magánember véleménye lenne, és tanácsokat osztogatnak, személyeskednek. én ezt nem vettem észre, de lehet volt már olyan cikke.
2010. máj. 30. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik ne olvasd el
2010. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudod ezt hívják agymosásnak. Meg amit a TV-ben mondanak. Egyoldalú hírek sokasága. Tudod mennyire lehet ezzel befolyásolni a birka népet? Szerintem nem tudod:)
2010. máj. 30. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom, amikor a kuruc.infó b.zizik, tótozik, meg bibsizik, akkor ülsz a fotelben és tapsolsz...
2010. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem olvasok kuruc.infot. Mondjuk attól még legtöbb esetben igazat írnak, de mondjuk az Index-ről nem lehet ezt elmondani, lásd: kerékbilincs sztori...
2010. máj. 30. 16:43
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem olvasol kuruc.infót, akkor honnan tudod, hogy egyáltalán mit írnak? És ha ezt nem tudod, akkor hogyan állíthatsz olyat, hogy "a legtöbb esetben igazat írnak"?
2010. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam olvasni, de amikor belinkelnek ide egy linket, azt elszoktam olvasni. Ugyanúgy ahogy Index, Stop, barikad cikkeket is. Blogokat már inkább nem :)
2010. máj. 30. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy módon tudhatod hogy igazat írnak vagy nem.Mégpedig ha ott voltál.MErt az emberek tudnak tagadni...hát még hitelesen tagadni.
2010. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!