Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre szavaznak,...

Akik a Fideszre szavaznak, azok komolyan gondolják? Hát hihetetlen rosszul teljesít Magyarország! Ennyire még nem volt lenn soha szinte. Hát odalesz Magyarország teljesen.

Figyelt kérdés
De most komolyan... mind hazudik, de akkor is lehet a "nagyok" ellen menni... ha minden jól megy, indulnak kisebb pártok... lehet programokat olvasni... lehet a kisebbeket is küldeni befele a parlamentbe, stb....
2014. febr. 28. 23:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Anyut, aput, mamát, papát tessék téríteni, mert nem biztos, hogy a 13. havi nyugdíja fontosabb, mint a gyermeke munkahelyének bizonytalansága, ha egyáltalán van...
2014. febr. 28. 23:44
 2/18 anonim ***** válasza:
Igazán remek.
2014. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 gazi ***** válasza:
Jóvanakkó'
2014. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kuldjed a kisebbeket befele, hajra.
2014. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Tisztelt kérdező!

Én nem a FIDESZ-re szavazok, mert hogy munkahelyem nem volt az elmúlt 4 évben, amit ígértek, az már tuti biztos!

Sok munkahelyet felkerestem, de mindenhol elutasítottak túljelentekzésre, vagy teltházra hivatkozva...

Rezsicsökkentés?

Nem vettem észre, mintha csökkent volna a kiadásunk, sőt!

Inkább többet költünk rezsire, mint amennyit kéne!

És nem fogom támogatni sem a stadionépítést, dem pedig az Atomerőmű bővítést!

Nincs tisztában Orbán, mekkora horribilis összeget kell majd visszatéríteni az oroszoknak, amit persze, hogy az adófizetőnek kell visszacsengetni!

Mégha bele is d.ö.glik is ki kell sz.@.rnia azt a kitudja hányezermilliárd forintnyi összeget -.-"

2014. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
*sem
2014. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Arról, hogy több mint négy éve munkanélküli vagy, nem az aktuális kormány tehet. Nézz már magadba!
2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pro Patria ***** válasza:

Hát hát hát...! Úristen!

Már csak egy atomháború tehetné rosszabbá a mai helyzetet, igaz?:)

2014. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

ahogy a Nagy Ferencetek mondta:

"El lehet innen menni!!!"

2014. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ejj, basszus!

Látom, mennyire véditek Orbán vezéreteket! :D

Azt nem mondom, hogy a Gyurcsány-Bajnai kormányzása idején király életem lett volna, de azért volt munkahelyem.

Nem akarom védeni Bajnaiékat, és tudom, hogy ők sem voltak különbek, de amit Orbán ígért, azokból semmi sem valósult meg!

Nézzétek már a kilakoltatási moratórium ígértét!

Megvédte azokat, akik devizacsapdába estek?

Dehogy is védte őket, sőt!

Rájuk uszították a kilakoltató csapatot és Pintér s.e.ggnyaló kutyáit!

Ami azt illeti, a külhoni Magyarok az adott ország kormányát választhatják meg!

Viki papánk így akar hatalmon maradni, hogy a világ magyarságának szavazatát is megszerezze, hogy "életben maradjon"!

Mi ez, ha ne csalás?

És még ezért is véditek Orbánt?

Ha értelmes választ tudtok adni, hogy miért jó a Fidesz-kormány, magyarázzátok meg!

Tudtok valami jót felhozni a FIDESZ védelmére?

Biztos, hogy nem!

2014. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!