Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert ellenzik sokan a Felcsut...

Miert ellenzik sokan a Felcsuti stadiont?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szep lett, a fociakademia miatt pont szukseg is lehet ra. Sok nivos rendezvenyt lehet ott tartani a jovoben.

2014. márc. 4. 13:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
igen, csak az a baj, hogy én inkább a saját kertemben szerettem volna, nem OV kertjében, ja és nem az én adómból, hanem csak a Te adódból
2014. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Mert baromság.

Az a fociakadémia meg addig fog élni ameddig Orbán Viktornak hívják a miniszter (vagy köztársasági) elnököt. Az egy életképtlen vállalkozás. Állami megrendeléseken milliárdokat szakító Közgép és Mészáros cégek jól eltratják most. De ha egyszer vége ennek az Orbáni osztogatásnak, akkor ezek cégek is 5 perc alatt csődbe mennek Kaya Ibrahim tulajdonában.

2014. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

En ugy tudom, hogy unios es magan tokebol epul, nem kozpenzbol, tehat nem a Te adodbol.

Az akademia, miert lenne eletkeptelen, itt a kornyeken is van egy hasonlo, szinten kis helyen, el es viragzik kb.25eve.

2014. márc. 4. 13:08
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Magán tőkénől... Ja a Közgép pénze is magán pénz. Csak előtte elvette az államtól.
2014. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Rosszul tudod. Bevallottan a költségvetésből megy a stadionOKRA (nem is egyre).


Egyébként meg annyi az egésszel a baj, hogy van prioritási sorrend. Nehogy már egy kicseszett stadion fontosabb legyen (ami nélkül eddig is megvoltak a focisták) a kedvező gazdasági és munkahely teremtési feltételek létrehozásánál.


Ez az igazi baj. Majd ha elkezdünk növekedni mint állat (min 8% évente), akkor lehet ilyen sokad rangú dolgokra is költeni, meg szökőkutakra.


Ilyen egyszerű ez. De ti fideszeseket belemagyaráztok olyan baromságokat, hogy gyurcsány imádók vagyunk stb....

2014. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Én nem igazán szeretem a focit, az élsportot meg különösen nem, ha már sportra költ az állam, én jobban örülnék, ha a tömegsportot támogatná, hogy minél többen mozogjanak, és nem pedig olyan szervezetet, amely deklaráltan élsportra gyúr.
2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%
Mert az EU támogatás pénzt azért kaptuk hogy stadionokat építsünk belőle.Ha nem pályázunk a pénzre az a baj ha stadiont építünk az a baj.Én nem járok stadionba de amíg a hallókörzetemen kívül van a stadion oda építik ahova akarják.
2014. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Ott vannak a kézilabdásaink,a vizilabdásaink, az úszóink akik az élmezőnybe vannak. Inkább őket kéne támogatni, nem pedig ezeket a kétballábas focistákat.
2014. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
Semmi értelme ekkora pénzből építeni stadiont egy olyan csapatnak aminek szurkoló sincsenek.Építsenek nekik, mert fejlesszék az infrastruktúrát azt aláírom, de ne ekkora pénzekből.
2014. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
7%

Előbb mutassanak eredményeket, utána építsünk stadiont...

Csináltak volna inkább például jégkorong stadionokat, ők tudnak is játszani.

2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!