Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszasírjátok a történelmi...

Ms91 kérdése:

Visszasírjátok a történelmi Magyarországot?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? És leginkább melyik területet?

2014. márc. 4. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2014. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Elég a mostanival foglalkozni, a múltat meg nem lehet visszahozni, akármennyi könnycseppet hullatunk.


Mellesleg érdekelne, hogy neked mi a "történelmi Magyarország"? Honfoglaláskori? Mátyásé? A tatárdúlta? A Habsburg gyarmat? A Monarchia? A Horty-éra?

2014. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Borneó és Celebesz, magyar volt és magyar lesz!
2014. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ez:


[link]

2014. márc. 5. 00:21
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Én visszasírom...még pedig azért,mert szerbiai(vajdasági)vagyok,és inkább tartoznák Magyarországhoz,mint Szerbiához....főleg,mert itt utálnak minket,mert magyarok vagyunk,M.o.-n azért,mert szerbek vagyunk -.-'
2014. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2014. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem "visszasirni" csak olyan dolgot lehet amit megtapasztaltunk. Szerintem egyikunk sem elt akkor, igy visszasirni sem tudjuk. A 2000-res ev nyarat, na azt visszasirom.
2014. márc. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem sírom vissza. Ezt a pici országot se bírják kormányozni, a közlekedésről már nem is beszélve..


Szerinted ha az Unio úgy dönt kib@@sz velünk (mert az bizony kib@@szás lenne) és azt mondja "rendik leszünk visszaadjuuk trianont" mi történe? Visszakapnánk Kárpátalját, Dél vidéket, Erdélyt, Felvidéket... hurrá, háromszor ekkora lenne a terület. Igen, csak éppenséggel ezek a területek gazdaságilag elmaradottak, a népességükkel együtt megugrana a munkanélküliség is, az államnak megnövekedne a kiadása amit már most se tud kezelni, közben a bevétele alig változna.. és kb csődbe is ment az ország jöhet az új IMF hitel, az Unió megröhög a markában..

2014. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Hirtelen nagyon rosszul járnánk, ha ekkora országunk lenne. Rengeteg szegényt, munkanélkülit kapnánk a nyakunkba, és kisebbség lennénk a saját országunkban.

Szerintem hanyagolni kell a Nagy-Magyarország témát, először a jelenlegi országunkat kell rendbetenni, és a jövővel foglalkozni, nem a múlttal.

2014. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 progizo ***** válasza:
74%

Miért?

Mert akkor Magyarország nem egy rezervátum, egy operettországocska volt, hanem egy nagyobb, gazdagabb, erősebb, jelentősebb ország.

Na, ennek újjáépítése kellene, hogy közös nemzeti cél legyen.


Melyik területet?

Mindegyiket! Ugyanis mindegyiknek megvan a maga értéke, szépsége. Értéktelen terület nincs, csak rossz gazda, aki nem tud élni a terület adta lehetőségekkel.

2014. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!