Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is már szó szerint sajnálj...

Más is már szó szerint sajnálja a baloldali szavazókat?

Figyelt kérdés

Itt ez a "Kiderült h Zuschlag hazudott" kérdés és annyira látni szegény kérdezőn, h szeretné végre egyszer ő is azt átélni, amit mi jobbosok szinte naponta, h az ellenzék, a bukott baloldal rendszeresen hülyét csinál magából!

Semmi alapja nincs annak, amit leírt, de akkor is kiírta, h ha más nem legalább egy kicsit, de csak egy kicsit!

Ez olyan megható, rendesen megkönnyezem őket.

Ha minden jól megy már csak egy hónapot kell kibírniuk és utána végleg mennek a levesbe, nem kell többet érezniük ezt a nyomást!

Megkérek minden jobboldali szavazót, h a mai napon már több savazást ne, adjunk mindenben igazat nekik, mutassuk meg milyen az igazi Összefogás;)



2014. márc. 7. 19:40
1 2
 1/12 Macungo ***** válasza:
37%
Eszem ágában sincs sajnálni. MÉG, MÉG, MÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG :D
2014. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos nem fogok nekik igazat adni! :)
2014. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de a te kérdésed se kevésbé szánalmas.
2014. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia 55%, ma látom nagyon rászabadítottad a Politikára a kiskunlacházi vegyipari szakközép 9.d osztályában felszedett színvonaladat. Mestertroll vagy a legjavából!


Szerintem kérd meg Macit, hogy verjétek ki kölcsönösen, nagyon rá vagytok gerjedve egymásra. Tudod, csak úgy buz1propagandamentesen.

2014. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak mert megígértem:

Igen, tudom, h szánalmas a kérdésem, igazad van!;)


És igen, jól látod, rászabadítottam, de már megyek is és kiverjük közösen!;)

Legyen neked igazad!



:D

2014. márc. 7. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én mindkét oldalt utálom, ugyanolyan semmirekellő mindegyik.
2014. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kész!:D
2014. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Mintha a jobboldalt nem kéne miért sajnálni. Lenyúlták a nyugdíj megtakarítást, stadionokra költik a pénzt, de gondolom ez cseppet sem számít.
2014. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ja és! Számomra a jobboldal is bukott azok után, amit művelt.
2014. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én szememben bukottak a már kormányon lévő pártok. Nem oldalak vagy ideológiák buktak meg, hanem egyes baloldali és egyes jobboldali pártok. Én baloldaliként nem szavaznék egyikre sem. Szerintem vannak jócskán jobboldaliak is akik soha nem szavaznának a Fideszre többé. Mi vagyunk azok, akiknek nincs pártja. Mára a többség, a marakodó, pártoskodó és fanatikus jobbosok és balosok között.
2014. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!