Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikust utálod a...

Melyik politikust utálod a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
Gondoltam megkérdem.

2014. márc. 8. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Én a társadalmat utálom. Mert addig, amíg önző, felelőtlen a társadalom, addig önző, felelőtlen vezetőket fogunk megválasztani. Nem csak a politikusokban van a hiba errefelé.


Akik valóban tenni szeretnének az országért, azok vagy nem léteznek, vagy ha léteznek is, nem hagyják őket, hogy tehessenek az országért.


De ne érezze senki megszólítva magát, mindenkit egyformán utálok, ha politikáról van szó :)

2014. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyurcsányt.
2014. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

"Gyurcsányt bírom mert jó a humora."

"21f"


Gratulálók, hogy te 21 évesen egy politikust, azért tartasz jónak, mert jó a "humora"!

Ez aztán tényleg nagyon fontos a politikában.

2014. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Látom itt is megvan a színvonal. Többen is le lettek pontozva, akik válaszoltak a kérdésre. Az óvodások szoktak így viselkedni.


A kérdésre válaszolva pedig Orbánt utálom a legjobban, gondolom nem kell indokolnom.

2014. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bokrost,meg az Szdsz-es figurát.. egyszerűen undorítónak tartom őket.Őket a legjobban utálom.
2014. márc. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Orbánt. Miért? Megosztott társadalom,Alkotmánybíróság kiherélése,Alaptörvény+ módosítgatások,kézivezérelt államapparátus, médiatörvény és MTVA ,békemenet,igazságszolgáltatás függetlenségének befolyásolása, Cöf, Szafarov, Lex-hegyek, Skicc Pál,Áder ,unortodoxia, Matolcsy gazdasági miniszter, Matolcsy a Nemzeti Bank élén,jegybank függetlenségének befolyásolása, Földek, Dohányboltok, Paks, Putyin, Manyup lenyúlása, Visszamenőleges törvények, Megszállási emlékmű, Jobbik mint fidesz leányvállalata,Elnyomó roma- és szociálpolitika, legmagasabb áfa, 1 kulcsos adó,NER, Rogán, Lázár, Kósa, Wittner, Budai....., Stadionok, minősíthetetlen foci, 2006-os városszétverés focihuligánokkal, félelemkeltés, nyomás alatt tartás, szabadságharc, Eu ellenesség, állandó magyarázkodás, az ország teljes kirablása, és szellemi kiüresítése. Utálom, hogy ha ő magyar akkor én nem. Utálom, hogy ha kritika éri a kormányt akkor támadják a "magyarokat".Utálok mindent ami NEMZETI. Utálom, hogy, ha boltba megyek meg kell néznem, nem CBA -e, mert oda nem megyek be. Hogy az 1 éves gyerekemet már most féltem az alattvaló nevelő , agymosó iskolától. Wass Albert. Jobbról imádják, egyébként antiszemita, Romániában háborús bűnös. Megutáltam az erdélyieket, akiket a nacionalista rizsával megvett, és akik számomra csak büdös románok azóta.Választási törvények. Unortodox 2/3-ad értelmezés április 6 óta., rezsicsökkentés,stanionok, Tarlós Pipi, Szíjjártó, propagandagépezet a tv-ben és mindenhol, semmi gesztus értékű cselekedet, semmi nagyvonalúság, parkolás lenyúlása,a másság üldözése.........még 1 hétig tudnám sorolni.... ja és hogy halt meg Welsz Tamás és Komáromi? Sósavas bácsi, romkocsmákban révedező egyetemisták, maffiabaloldalazás,HÖOK, MMA, Kerényizmus, Kishantos, Takarékszövetkezetek, buflákfejű rezsibiztos, Brüsszeli bürokraták, az apám nem beszél velem, mert Fideszes, 0 % adó a Vajna kaszinóinak, ...... na megyek hányni....
2014. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!