Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz idén ugyanolyan...

A Fidesz idén ugyanolyan fölényes győzelmet fog aratni az országgyűlési választáson Budapesten, mint 2010-ben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Pesten is rosszul élnek, nem annyira rosszul mint mo másik részein, de nem élnek jól. A FIDESZ jobb volt mint azelőtt gyurcsányék (ezt egyáltalán nem nehéz teljesíteni), de közel sem jók. Az a probléma hogy én nem látok potenciális javulást egyik pártban sem. Valami meghatározónak történnie kell hogy akármi is változzon. Remélem ez a változás gyorsan be fog következni.
2014. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az országban, beleértve Budapestet is szegények kb.4 millió és jómódúak ill.gazdagok vannak,ezek tények és ennek egyértelműen a kormány politikája az oka!

Ők nem is titkolják ezt,sőt nyíltan kijelentik h.ők a tehetséges,törekvő embereket támogatják,vagyis a gazdagokat teszik még gazdagabbá.Én nem tudok azonosolni ezzel a politikával!

2014. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
A csóró az az is marad, hiába lesz több pénze el is fogja b...ni..értemén hogy gőzgép, de mivel megy..a földtörvény azt nem értem...csak jelentsünk csödöt
2014. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!