Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy "roma értelmiségi" blogjáb...

Egy "roma értelmiségi" blogjából kiollózott vélemény a bűnözésről. Kedves jogvédők, van e hozzáfűznivalótok?

Figyelt kérdés

[link]


gondolom mindenki teljesen egyetért az úr véleményével...


2009. dec. 14. 11:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy baromság, az író átesett a ló túloldalára, de nagyon durván.
2009. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Kissé agyhalott a gyerek az tuti. Félreértés ne essék, én is rühellem az alulfejlett cigányokat (az alulfejlett magyarokat is félreértés ne essék, csak ugye az egyik létezést elismerik a másikat nem)

szal nem lehet, hogy ezt a blogot simán provokálás céljából írják? Vagy tényleg így gondolkodik vajon az írója? Mert az elég súlyos lenne.

2009. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Ez az!

Kell nekik a liberális bátorítás! Már lassan a többségi társadalomnak lesz kellemetlen, hogy nincs minden cigánynak A6 osa. Persze lehet hogy jövőre ez lesz a kívánság, csak azt nem tudom hogy ki lesz a mikulás!

2009. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
épp ezaz, hogy ez a példány épp egy azok közül, akik szikrányi intelligenciával meg lettek áldva (hiszen a blogírás képessége már legalább egy 13 éves gyerek értelmi szintjével vetekszik)... de érdemes megnézni a többi hozzászólást is, persze csak akkor, ha nincs közelben olyan tárgy, amivel kárt tehetünk magunkban... mellesleg ezek a dolgok, melyeket a blogban olvashattok, a romák között általános és elfogadott véleménynek számítanak, több helyen is találkozni velük, valamint személyesen is tapasztaltam...
2009. dec. 14. 12:07
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

cigányellenes provokáció...


és egyáltalán nem vagyok liberális, és jogvédő, és cigánybarát

csak gondolkodok

2009. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom mit mondjak de mivel ismerven a ciganyokat nem vagyok benne biztos hogy ez csak provokacio.Szamtalan ilyen gondolkodassal talalkoztam mar.Meggyozodesuk hogy "eselyunk"sincs veluk szemben mert vedve vannak.
2009. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Miért szükség van még provokációra? Szerintem már épp eleget tettek, ahhoz, hogy utáljuk őket. A Holdon lennének a legjobb helyen, de csak a sötétebbik felén.
2009. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

persze, de ezt nem öltöztetik filozófiai és jogi köntösbe, mert fogalmuk sincs, mi az

egy értelmiségi meg nem ír le ilyet, még ha így is gondolja, mert azt azért tudja, hogy ez így leírva: 1. baromság, 2. gáz


tehát marad a provokáció


tudjuk régen "Qui prodest?"

2009. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Hát ez nyilvánvalóan provokáció, vagy valami olyasmi... nem tudom mire provokál(talán arra hogy itt egy 'értelmiségi' cigány aki blogot ír(mintha nem tudna ilyet egy 10 éves) de ő is ilyen kretén) de olyan nonszensz dolgokat ír bele hogy végig se olvastam inkább

"A cigány jogosan lop." - hagyjuk már...

2009. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
én nem tudom,hogy provokáció e, szerintem nem, nagyon valóságosnak tűnik...most azért írna egy provokátor hónapokon keresztül blogot egy cigány bőrébe bújva, hogy közölje a nyilvánvalót? szerintem fölösleges lenne... én nem provokációnak szántam a kérdést, inkább kíváncsi voltam, ezek után van e még, aki védi őket, de úgy látszik, van...kíváncsi vagyok, változna e a védők véleménye, ha egy cigánysuhancokból álló csoport őket vagy az ő lányukat erőszakolná meg pl az üres vonaton...
2009. dec. 14. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!