Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz néhány éve még...

A fidesz néhány éve még küzdött az áfa emelés ellen mivel az a gazdaság visszaeséséhez vezet. Vélemény? (linkÖ

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 17. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tény,DE akkor mondj jobbat mit kéne tenni,hogy ne görög sorsra jussunk?
2011. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A gazdaság ledarálása csak a görögsorsra jutás útját rövidíti le. Ebből le is vonhatjátok mennyi esze van kedvenc Orbánotoknak, kedves júgendek.
2011. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Be kellene látni, hogy az egykulcsos adó egy ökörség, de hát ehhez kicsit le kellene adni az arcból...

Szép gesztus lenne a hibát beismerni, de addig nem fognak felnőni soha.

2011. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Meghát azóta megfordult a köpönyeg...
2011. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Csinálnak itt s.ggből szájat... :


[link]

2011. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen,de legalább nem csúsztat mint Kóka,hogy dübörög a gazdaság...,ami ugye tudjuk a valóságtól igen távol állt!Orbán legalább megmondja hogy szarban van az ország és ezeket kell tenni ahhoz hogy ne csússzon még lejjebb az ország!Ő is mondhatná hogy minden szép és rendben van minden...
2011. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Kezdem néha már én is úgy érezni hogy kapkod a kormány. Hálás vagyok az életnek (és persze főleg magamnak) hogy elértem arra a szintre, ahonnan semmilyen módosítás nem tud már elmozdítani, mert az átlag emberek szemszögéből nézve most már én is kezdem azt látni hogy komoly fizetés képtelenség lesz hamarosan. Még jó hogy mi csak külföldi partnerekkel vagyunk kapcsolatban, ha valami jó volt a régi rendszerben akkor az az, hogy azokkal a külföldi üzletemberekkel kapcsolatokat tudtam kiépíteni a "párttitkár úr" tudta nélkül. Mindettől függetlenül még mindig úgy hiszem, hogy 2014 - ig ezen intézkedések hatására javulás lesz, csak ki kell addig bírni az embereknek. Valószínűleg nem lesz könnyű.
2011. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

" Hálás vagyok az életnek (és persze főleg magamnak) hogy elértem arra a szintre, ahonnan semmilyen módosítás nem tud már elmozdítani,"


Nézd, ha egyszer bevezetnék a kukázási adót ahol a visszaváltott üres üvegek után adózni kellene az téged is érintene. Tehát az mégsem igaz, hogy semmilyen módosítás. :)

2011. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Valaki irigykedik... :)
2011. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért ha államosítanák kolopele a cégedet, azért az már érintene.
2011. szept. 17. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!