Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt páran itt,...

Miért mondják azt páran itt, hogy a Jobbik a beszédeiben folyton mosdatja Hitlert? Ezeket a Jobbik-fóbiások a kisujjukból szopják ki, vagy van valami oldal, ahol összegyűjtik ezeket, és csak random kimásolnak egyet?

Figyelt kérdés
Én meg azt mondom, hogy a baloldaliak meg Sztálint mosdatják meg rehabilitálni akarják.

2014. márc. 11. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Az én fejembe nem ver bele a Jobbik semmit, én csakis a Nyugati sajtónak hiszek:


[link]

2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vadkan01 ***** válasza:
89%
2011-ben a 64 vármegye árulta a Mein Kampf-ot nem a Jobbik. Nem vagyok oda a Jobbikért, de a kamu dolgokért még kevésbé.
2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Remélem te most csak hülyéskedsz velem. Nem vagy véletlen rokonságvan egy bajnai g nevezetűvel?


Egyébként nem fogok többet reagálni az ilyen trollkodásodra, és hiába provokálsz.

2014. márc. 11. 18:54
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Idén lehet, hogy Bajnaira fogok szavazni, de az is lehet, hogy a Liberálisokra, még nem döntöttem el.
2014. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

# 8:


"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"


"Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. Európában ilyen böszmeséget még ország nem csinált, mint amit mi csináltunk. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."


Ugye akkor Te magad ezeket az idézeteket is a szöveg teljes ismeretében szoktad értelmezni, illetve a barátaidnak el szoktad magyarázni, hogy miről is szóltak. Az átlag Jobbik-szimpatizáns ugyebár mindkét szövegből ennyit ismer.

2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az nem mond el senkinek semmit, hogy az állítólagos nyugati rasszista zenekarok fellépése mit is jelent? Csupán annyit, hogy ezek szerint a nyugat is rasszista, ha ilyen zenészeik vannak. Az iráni forradalmi gárda grasszálásáról meg csak annyit, hogy értse mindenki jól, olvassa el az előzményeket. A sok birka meg Ferkó öszödi beszédét mosdatja, igazságbeszédnek beállítva. Nem értem, ilyen esetekben ők alkalmazhatják a "tudni kell értelmezni" dumát? Nem is rossz kettős mérce az elvileg "demokrata" és "toleráns" nem jobbos gondolkodásúaktól.
2014. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15:

Gondolom szerinted Sztálin is a megtestesült jóság lenne, ha bevallotta volna, hogy tévedett, amikor több 10 millió ártatlan embert mindenféle alapon (köztük faji alapon is) kivégeztetett, mintha mi sem lenne természetes.


Ugye nem fogod fel a helyzet súlyát? 8 évig voltak kormányok, és ezidő alatt nem csináltak semmit, és ezt ők is pontosan tudták, csak tönkre tették az országot. A végén meg ezt bevallották az országnak. Most akkor a te értelmezésedben ez jó dolog? Nem egy játékról van szó, hanem az ORSZÁGRÓL! Azt tették tönkre, és most akor vissza is nyerték nálad a "becsületüket"? Erre nem szeretnék semmit mondani....

2014. márc. 12. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!