Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz-e még egy...

Szerintetek lesz-e még egy "atombomba" a választások előtt? (Tippjáték! ) : )

Figyelt kérdés

Vegyük sorra eddig milyen kis bombákat dobáltak le az Összeomlásra.


Simon

Öszödi fejlemények

Zuschlag

...


Szerintetek lesz-e következő? Esetleg egy nagy "atombomba", ha igen mi?



2014. márc. 13. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez is épp elég. Számomra eddig is megdöbbentő volt, hogy van aki ezekre akar szavazni. OK, hogy valaki gyűlöli Orbánt, de annyi más párt van még az Összefogáson kívül...
2014. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az a tippem, hogy továbbfejlesztik a Simon-ügyet, és kimutatják, hogy Gyurcsány, Mesterházy és esetleg más vezető baloldaliak is benne voltak, és Simonnál fekete pártpénzek voltak. Ez esetleg összekapcsolható a Zuschlag-üggyel is.
2014. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azért még belevenném a felsorolásba a folyamatos videós bénázásokat is. Igaz, hogy ezeket az összefogás önként dobálta magára, de hasonlóan nagyot szóltak. :D
2014. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Bkv ügyek? Azért az is elég fincsi.

http://www.youtube.com/watch?v=p65-O9LHIQY

Persze a népirtás még ott van.

2014. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre, hogy baloldalról minden próbálkozás, a már említett videók például, kb egy hétig a maguk oldalára állítanak pár embert, majd mindegyikről kiderül valami.


Példa 3 ilyen videóról:


1. kokainozó fideszes polgármester:

egy hétig ment, majd negatív lett a drogteszt


2. bajai szavazatvásárlás

egy hétig mindenki bevette, majd kiderült, hogy a videót egy DK párttag készítette megrendelésre (egy mszp szóvivő állásába is került)


3. gyurcsány videója az asszonnyal, akit állítólag azért vettek le a munkakereső listáról, mert elment egy kormányellenes tüntetésre. Erről kiderült, hogy az asszony nem adott engedélyt a felvétel közzétételére, valamint azért vették le a listáról, mert (önhibájából) nem jelent meg a hivatalban a megadott időpontban.


Mindegyik aránylag kreatív, mégis befuccsol egy hét alatt.

2014. márc. 13. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Tessék, nem tévedtem semekkorát. Kocsis Máté már be is lengette, hogy a Simonnál talált pénz biztos a baloldal pénze volt. Legkésőbb hétfőn ezt már az ügyészség fogja mondani.


[link]

2014. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, mondd szépen, gyorsan 10-szer egymás után:


Nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy, nincs Zuschlag ügy...


Ügyes vagy!

2014. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
trafikmutyi, földmutyi, takarékmutyi, nyugdíjmutyi, atommutyi, stadionmutyi, tankönyvmutyi, forintárfolyammutyi stb...
2014. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

öszöd vagy 10 éves ha az újságirok nem lennének éhenkorászok ez nem is lenne téma

zuzuka meg komolytalan azt csak agymosot birkák veszik komolyan

a simon meg felfujt hülyeség mert se az ügyészsség se a rendörség nem önálló

2014. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó te aztán tényleg hűséges pártkatona vagy. Igazán hülyének kell lenni, hogy valaki ezek után még a védelmébe vegye őket. :D Aki orbánt gyűlöli, azt megértem, de az ilyeneket, mint te, a jó isten sem érti...
2014. márc. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!