Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is azt látta h csak a...

Más is azt látta h csak a Jobbikos plakátok vannak össze firkálva?

Figyelt kérdés

Én csak azt láttam a belvárosba (BP-n) nácik felirat és Vona Hitler bajusszal.

Ezek szerint nem csak nekem nem szimpatikusok, bár én nem nácinak hanem Irán bérencnek tartom a pártot.



2014. márc. 13. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Más plakátokat is össze szoktak firkálni.


Valószínűleg punkok voltak, vagy liberálisok.

Zsidók semmiképpen, ők nem csinálnak ilyesmit, hanem megkérnek valakit vagy fizetnek neki és az megcsinálja.

2014. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Jól láttad, a többiekét lehányják meg szarral rákenik, hogy Hazudtok!
2014. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Persze, ennyire telik a több ezer éves kultúrából.

Hazudni és rongálni.

2014. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Punkok voltak. Alacsony értelem. Az egyetemre járók jobbikosok. A punkok addig gondolkodnak, hö hö kannás bor hö hö kefélünk, hö hö hánytam.
2014. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Kecskeméten is ott egy hitlerbajusz Vona Gábor arcán.
2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy a Jobbik-fóbiásoknak ennyire futja, hogy ilyen alacsony színvonalú megmozdulásokat szerveznek. Az egyik éjszaka rengeteg plakátjukat rongálták meg, szóval előre eltrvezett, csoportosan elkövetett bűncselekmény volt ez.

Biztosan nem egyetemisták voltak, és biztos nem kellett korán felkelniük másnap a munka végett.

2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Szervezetten csinálják valakik, mert minden plakátot ugyanúgy firkálnak össze. Valamelyik magyargyűlölő libsi szervezet szánalmas próbálkozása lehet.
2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Biztos a "pm"-es 3 aktivistából álló akciócsoportja csinálta ezt is, rájuk jellemző ez a kicsinyesség. Nekik úgyis van idejük, nem csinálnak semmit.
2014. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Dick Esmen ***** válasza:
40%

Az itt felháborodók azon is felháborodnak,hogy az mszp-s(és kisebb részben a fideszes)plakátokra hatágú csillag van rajzolva és rájuk írva hogy zsidók?

Vagy a hitlerbajusz rongálás,míg ez hazafiúi cselekedet?

2014. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz ekkora antiszemita! Szerinted a zsidó az egy szitokszó, káromkodás, és ha valaki ezt mondja a másikra, akkor megsérti a becsületét? Nem hogy örülnének neki, hogy a plakátjukra ilyeneket írtak, amivel ennyire felmagasztalják őket :).
2014. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!