Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a megújult...

Mi a véleményetek a megújult Kossuth térről? A régi vagy az új főtér tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
amelyik nem az értékes adóforintjaimat emésztette fel, ahelyett, hogy értelmes dolgokra lett volna fordítva és nem a fideszmaffiának lett leosztva
2014. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te valami pártkatona vagy?

Régebben szinte csak balosok voltak itt.

2014. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kossuth? Az egy cigi volt nem?
2014. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért nem jó befektetés egy olyan műtárgyat, közösségi teret felújítani, amit évente több millió ember csodál meg ( bel- és külföldről).

Én a régi állapotokat minősíthetetlennek tartottam, de kíváncsi vagyok, hogy kinek tetszett a külvárosi elhanyagolt vasúti pályaudvar érzés.

2014. márc. 14. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Főtér?! Na, azt azért nem. Nekem nem tetszik, mondjuk az épület sem tetszett soha, ezért nem is állok le nézegetni, de megbocsáthatatlannak tartom, hogy ennyi pénzért ezt csinálták a térrel. Csak az akasztófák tetszenek. Valamilyen okból ez a városvezetés képtelen arra, hogy valóban embernek való, szép, élhető, használható közterületeket formáljon.
2014. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van ami tetszik ebben a világban?
2014. márc. 14. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:

"Valamilyen okból ez a városvezetés képtelen arra, hogy valóban embernek való, szép, élhető, használható közterületeket formáljon."

Bezzeg a Demszkiék ugye? :D Ők ennyit se tettek :D

2014. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!