Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy telt el a mai Március...

Hogy telt el a mai Március 15-ei Nemzeti Ünnep? Melyik pártok rendezvényén hol voltál kint?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Végig aludtam, mert csak a szombatom szabadnap, holnaptól megint 6 napig 11 órás műszak minimálbérért.


Nincs nekem időm mindenféle bohóc által rendezett baromságon résztvenni, örülök, hogy élek.

2014. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már nem nemzeti ünnep a mai nap, semmi köze 1848-hoz, csupán pártrendezvények. Az pedig nem érdekel.
2014. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Reggel potyára felkeltem, mert elfelejtettem, hogy milyen nap van és hogy ma nincs piac, ígyvVettem kínait meg energiaitalt ebédre, néztem sorozatot, most meg főzni fogok gombás-spenótos tekercset.
2014. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szalámit töltöttem tegnap 25 szálat azt füstöltem ma . És horgásztam egyet a kerti tavamban. Közben belenéztem a Hősök terén rendezett ünnepségbe.
2014. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egész nap a kertben tettem-vettem. Nálunk még most se fúj a szél, jó idő volt. Az ünnepnapoknak nem a politikáról kellene szólnia, így nem is foglalkozok vele. Inkább a családommal töltöttem az időt.
2014. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szélsőjobbosként azt tudom mondani, hogy valóban túlzottan politizálva van ez az ünnep, mindegyik párt próbálja a saját nézeteit propagálni a megemlékezésekkkel,és ez szomorú.Viszont ottvan augsztus 20, az annyira nincs kihasználva politikailag, uborkaszezonban van.
2014. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szomorú ez, hogy nem emlékeztetek meg a nagy elődeinkről, akik vérüket áldoszták a szabaccságér
2014. márc. 15. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobbikos rendezvényen. Hajrá Jobbik!
2014. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kisebb-nagyobb városban kéne tartani helyi megemlékezéseket, amelyek teljesen függetlenek mindenféle párttól. Budapesten pedig lenne egy központi nagy rendezvény. Nagyon könnyen lehetne politika mentesíteni a rendezvényeket, egyszerűen nem szólalhatnának fel politikusok, képviselők, polgármesterek. Helyette lennének mondjuk koncertek, műsorok, versszavalás, mondhatnának beszédet közéleti ismert személyek, színészek, énekesek, vagy akár történészek, 56 esetén olyanok akik részt vettek az eseményen,stb.
2014. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is szomorú: "áldoszták a szabaccságér"
2014. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!