Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért illyen...

Magyarországon miért illyen alacsony a szocciális érzékenység?

Figyelt kérdés

Fog ez változni?

Ez a hülye joboldal nem csinál semmit, csak elvessz az emberektől.


Nagyon reméllem hogy a balloldal fog nyerni!


2014. márc. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge trollkérdés.
2014. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is: tanulj meg írni!
2014. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közöd??!
2014. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 T-55 2.0 ***** válasza:

A válaszaimbol láthatod ,hogy nem vagyok pártkatona

. Szociális érzékenység? Miröl beszélünk? Mindeki a saját sorsának kovácsa, aki nem életrevaló irány egy jó magas hely ......

2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Milyen szociális érzékenységről beszélsz? Én például 10-szer annyi adót fizetek, mint egy minimálbéres és ugyanazokat a szar utakat meg egészségügyet vagyok kénytelen használni. Szerintem elég érzékeny vagyok szociálisan.
2014. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az a troll? Mindenkinek a saját baja a legnagyobb. Sokan hozzászoktak, hogy nem kell tenni semmit a megélhetésért, ahelyett, hogy örülne azt látja a cselekvőképes, hogy nyafog, és semmi nem elég neki, naná, hogy megszűnik a szociális érzék.

Bezzeg az a szegény apó, aki egy fél kiló kenyérrel a kezében áll sorba a boltban egy árva szót nem szól, de az aki végigpakolja a szalagot kajával "jaj miből fogom ezt a sok mindent kifizetni"

2014. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rémuralom ***** válasza:
Az állam elveszi mindenki megkeresett pénzének köbö felét, többek között azzal az indokkal, hogy adni kell a szegényeknek segélyt, ingyen eü-t, ingyen oktatást stb. Ezek után minek, és főképpen miből legyen az ember szociálisan érzékeny? Az állam úgyis gondoskodik róluk (hahaha, persze), nekem meg amúgy sem maradt semmi adózás után, amiből még jótékonykodhatnék.
2014. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baloldal már nyert, 1945ben ha azt akarod akkor menj észak koreába
2014. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!