Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal vagyok, honnan szerezhe...

Fiatal vagyok, honnan szerezhetek pártatlan, korrekt összefoglalást a pártokról?

Figyelt kérdés
Pártok jellemzésére lennék kíváncsi, ha hatalmon voltak akkor mit csináltak. Úgy nehéz tájékozódni hogy egyik ember válságról beszél, a másik meg fejlődésről.

2014. márc. 16. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ilyet nem fogsz találni, nem létezik ilyen. Egyszerűen a gyakorlati politika az ilyen műfaj.
2014. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Egyszerű. Megnézed a történelmet. Ahol kommunisták voltak hatalmon (és valódi kommunisták, nem sztálinista elhajlók), ott fejlődött a jólét, ahol kapitalisták, ott elnyomtak mindenkit. Ennyi. Választ a munkásmozgalom pártjait. Munkáspárt 2006
2014. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Munkáspárt??? Deeeeeeeee xD


Föl, föl, ti rabjai a földnek...ugyan már ki szavaz rátok? Senki.

2014. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Pártatlan összefoglalót nem hinném, hogy találni fogsz, a legjobban akkor jársz, ha minél több forrásból értekezel (hírportálokra gondolok, mint pl. hvg, origó, én még a ténytárat is szoktam olvasgatni, bár az inkább blog, vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam, de nézd meg, egész pártatlanok, ahogy észrevettem) és elolvasod a pártok programjait.

Már jelentek meg összefoglaló írások az elmúlt 4 évről például, de szerintem ne fáraszd magad azzal, hogy 2010 előttről keresel adatokat, mert szinte biztos vagyok benne, hogy úgysem tetszene amit találsz, de ahogy tetszik.

2014. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 belapus ***** válasza:

Milyen törvényeket hoz egy hatalmon lévő párt, csoport ?

1.A törvényeknek a párt vezetőinek, tagjainak, a családtagoknak, a holdudvarba tartozó személyeknek az érdekeit kell szolgálniuk.

2.A törvényeknek az ország érdekeit kell szolgálniuk, föltéve, hogy ezek nem ellentétesek az 1. pontban felsoroltak érdekeivel.

Nyilván ez sem elfogulatlan vélemény.

Minden esetben mást kommunikál egy hatalmon lévő és egy ellenzéki csoportosulás.Általában kiragadnak egy-egy tényt és azt szajkózzák állandóan.

2014. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Origó pártatlan? Mióta?
2014. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi sem pártatlan. A tv-csatornák, hírportálok mind-mind húznak valamerre, ez mindenre rányomja a bélyegét. A kérdésedre nem fogsz választ találni.
2014. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"honnan szerezhetek pártatlan, korrekt összefoglalást a pártokról?"

Erre esélyed sincs, a sajtótermékek elfogultak, a bloggereknek is megvan a szimpátiája. Több portált kell olvasgatni.

Viszont az eddigi produkcióról alkothatsz véleményt: az elmúlt 23 év alatt MO az unió pöcegödrébe süllyedt.

2014. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Fidesz: földmutyi, trafikmutyi, párttagok által irányított maffiózó-állam létrehozása, a 2/3-dal való teljes visszaélés, hihetetlen mennyiségű panama-ügylet, csalás, de még mindig kisebbet buktunk velük mint a baloldallal a "nyócév"-ükben.


MSZP: mocskos, élősködő, aljas, csaló banda, a fehérgalléros bűnözők mintapalettája, a legutóbbi nyolc éves ciklusuk alatt az ÉLŐ HÚST is "lezabálták" rólunk, magyar állampolgárokról, szó szerint talicskával tolták ki az adópénzt az országból, eközben valós fejlődés kb semmi nem történt, de a ktg.vetési hiány, és az államadósság sosem látott magasságokba hágott, ami nagyon nem jó. Mai napig nyegyedmilliárdjával kerülnek elő az elsikkasztott adóforintok, lásd: Simon-ügy.


Jobbik: a személyes kedvencem. Kezdjük talán a tagokkal: Novák Előd hihetetlenül ostoba, ez közismert tény, és vele akarnak "turán gazdasági feltámadást" létrehozatni. Természetesen semmiféle szakirányú (mondjuk közgazdász) végzettsége nincsen. Dúró Dóra, a kedves felesége IQ-ban hozzá illik. Megszólalni mindenesetre értelmesen nem tud. Persze fiatalka is még.... Volner egy igazi rendőrállat, csak azt a szót ismeri, hogy "cigánybűnözés", de azt aztán bármilyen kontextusban belevakarja a szövege közé. Gaudit régebben tiszteltem, engem oktatott is az ELTE-n, akkor még lényegesen liberálisabb volt. Egyébként zsidó származású, ha ez jelent valamit. Vonáról nemrég derült ki (a tetoválása kapcsán), hogy ezoterikus. Nem biztos, hogy jól járnánk egy ezós miniszterelnökkel. Általánosságban a pártról: a "hét vezér" gazdasági tervük hitvány, nem megvalósítható, a cigánybűnözést a csendőrség felállításával, meg a szocpol kajajeggyé átalakításával nyilvánvalóan nem lehet megoldani, plusz az európai liberális-baloldali politikai közeg működni se nagyon hagyná őket egy esetleges jobbik-kormány bekövetkezése esetén.



Tessék, válaszd ki a legkevésbé kakit.

2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

9: :D Hát elég nagy kitalációkat összehordtál most. Gaudi zsidó? Ezt mégis mivel támasztod alá? Valamint, miért lenne az közismert tény, hogy Novák ostoba? Szerintem egy érettségivel eljutni a Palramentbe nem éppen ostobaságra vall, sőt. Sokkal többet tett ő az országért, mint sok más dr, aki a Parlamentben van (vagyis hogy nincs).


De ha ennyire spekulálsz, akkor én is spekulálok, és azt mondom, hogy egy hazug kis karvaly vagy. Na most mi lesz?

2014. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!