Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudod sajnálni azokat az...

Tudod sajnálni azokat az embereket akik az MSZP és Fidesz miatt szívnak sok-sok éve (persze azokra gondolok akik erre a két pártra szavaztak és szavazni fognak most is)?

Figyelt kérdés

Megvallom én nem tudom sajnálni őket. Azokat sajnálom akik változtatni szeretnének, nem kötelező a Jobbikra szavazni, van ott még egy tonna másik párt aki még nem volt hatalmon és lehetne nekik adni egy esélyt, de nem, jöjjön a Fidesz meg az MSZP akik már mind megbuktak többszörösen is.


ezek után én nem tudom sajnálni a rájuk szavazó embereket akik szarul élnek.


2009. dec. 15. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amint lesz egy hiteles és komolyan vehető baloldali (nem kommunista!) párt, rájuk fogok szavazni.
2009. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez az egész ennél jóval összetetted. bárkire szavazol, az lenne a dolga, hogy az érdekeidet képviselje. most sokan úgy gondolják, hogy jöjjön a fidesz és tegyen rendet, ezért szavaznak rá (szerintem nem fog nagy rendet tenni). én viszont úgy gondolom, hogy adjunk esélyt a kis pártoknak, hogy végre sikerüljön a jelenlegi megrögzött pártrendszertől megszabadulni és az emberek/pártok legyenek vállalkozószelleműek (nem korrupcióra), ne az legyen a politikusok gondolkozása, hogy "úgysem tudnak másra szavazni". De igen! Legyen alternatívájuk, legyen a politikában is verseny a nép kegyeiért.
2009. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igazából amint az emberek egy kis párt mellé állnak többen is, akkor az már nem lesz kicsi. Én kizárnám mind az MSZP-t és mind a Fideszt és legyen verseny a többi párt között.


Amúgy igen jól mondod, apám is azért fog szavazni az MSZP-re mert gyűlöli OV-t illetve idézem: "Nem tudok mit tenni! Szavazzak a Fideszre?" az emberek nagyon nagy részének itthon csak ez a 2 párt létezik, semmi más.

2009. dec. 15. 15:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a kis pártok között sincs egy sem,akinek megvalósítható és hihető programja lenne.Igazából jelenleg nincs kire szavazni.
2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy akkor amikor létrejött az MSZP vagy a FIDESZ akkor egy tuti szuper programmal álltak elő kapásból. Ha nem adtok esélyt a többi pártnak, akkor nem lesz jobb programjuk. Menet közben alakulna ki jobban szerintem az egész.
2009. dec. 15. 15:59
 6/15 anonim ***** válasza:

második vagyok


szerintem is gagyi kifogás ez.. de én még csak azzal sem értek egyet, hogy menetközben alakulna ki. van csomó szakemberünk, közgazdász, jogász, mindenféle. nem hiszem, hogy egy ország vezetéséhez kifejezetten ország vezetésében szerzett tapasztalat kell és nem elég egyéb gazdasági, jogi, dzn téren szerzett tapasztalat. szerintem minden attól függ, hogy mit akarnak a vezetők és mennyire szakképzett gárda (nem magyar gárda, hanem szakember gárda) segíti őket ebben.

2009. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én csak azokat nem sajnalom, akik az Mszp-re szavaztak, mert megérdemlik a sorsukat. Viszont a Fidesz alatt tenyleg sokkal jobban eltunk, valóban dübörgött a gazdaság, növekedett a GDP, az allamadossag csokkent.

A mostani helyzetet meg ne fogja senki a vilaggazdasagi valsagra, mert amiota az MSZP itt majomkodik, azota mindenki szarul él. Csak nézz körül, az emberek mar a hituket is elveszitették.

Milyen kis partra gondoltok? Az eppen hatalmon levo partnak benyalo, melegek tömörülése Szdsz-re vagy a hazudozo MDf-re ?

Remélem jön a Fidesz minel előbb és visszaadja az elveszett hitet az emberekbe és az olyanok mint te, eltunnek innen.

2009. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Remélem jön a Fidesz minel előbb és visszaadja az elveszett hitet az emberekbe és az olyanok mint te, eltunnek innen."


De amikor a jobbikos fórumozók mondanak ilyet akkor kiakadsz ugye:)

-----------

Amúgy peched van, engem annyira nem érint a politika hatása meg a válság. Nem élek szarul, elég jól keresek, nincs szar melóm(nem nem gazdag családból vagyok, 0-ról kezdtem). Úgyhogy én kicsit másképp látom a témát, másképp gondolkozik egy olyan ember akinek szar kilátástalan az élete ami miatt a kormányt köpködi és szinte vallásosan hisz a másiknak aki minden szépet és jót megígér neki.


Mellesleg még egyszer sem voltam szavazni (24 éves korom ellenére), most jutottam el oda, hogy el fogok menni és adok esélyt más pártnak.

2009. dec. 15. 16:18
 9/15 A kérdező kommentje:

"második":

Szerintem a politikai életben nem sok hozzáértő ember van.

Kívülről úgy tűnik, de igazából a nem privát cégek élén vagy a pártok élén mind-mind hülye emberek állnak. (lásd BKV, MÁV) Attól mert tudnak jól beszélni meggyőzően illetve van papírjuk arról, hogy sok és szép sulit elvégeztek, még nem jelenti azt, hogy hozzáértőek is.


Aki pedig esetleg hozzáértő, az pont leszarja, hogy a népet szolgálja.


Ha ezek közül bármelyik hozzászólásom nem állná meg a helyét, akkor rég nem tartanánk itt. Mellesleg ha nem választanánk vissza olyan pártot aki egyszer lopott, akkor esetleg a többi soron következő elgondolkodna lehet.

2009. dec. 15. 16:23
 10/15 anonim ***** válasza:
16:08: látod, te mondod, hogy menjünk/menjenek el innen, de neked a kis párt kimerül szdsz és mdf-ben... kvára nem rájuk gondoltam, hanem parlamenten kívüliekre.
2009. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!