Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbik szavazóit...

Akik a Jobbik szavazóit nácizzák, azok mégis hogy gondolják az egészet?

Figyelt kérdés

/Várom a !LOGIKUS! érveket - az alpári stílus maradjon meg a hülyéknek, nekik erre futja./


Szerintük a Jobbik összes szavazója csak és kizárólag bőrnyakú ? A Jobbikra 2010-ben 855 ezer ember azért szavazott a hozzátok hasonló, párhuzamos univerzumban élő emberek szerint, mert mind rasszista, zsidó- és cigánygyűlölő aki népirtást akar. Vagy mégse ?


Nem értem, hogy mi a fészkes fenéért nyivákolnak itt többen náci veszély, rasszizmus miatt. Egyszer és mindenkorra tessék megérteni hogy nincsenek nácik, fasiszták, patás ördögök. Tudom hogy ez a nagy antifáknak jó üzlet, de tessék már végre leszállni a földre és kíméljék meg a normális gondolkodásúakat a beteges rémképektől. Amúgy pedig sokan ismerik azt a történetet a fiúról, aki farkast kiáltott...


Szóval elég legyen már az ilyen böszmeségekből.


Ha mégis annyira rettegni és nácizni akartok, akkor a Magyar Hajnalt osszátok.



2014. márc. 16. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Érthetetlen okokból törölték az oldal szerkesztői a kérdést, indoklás nélkül. Eredetileg más fogalmazta meg, gondoltam csak véletlen volt és újra kitettem. Vagy ez nem egy független oldal? Már kérdéseket is cenzúrázzák? Ha ezt is törlik akkor már tuti. lol
2014. márc. 16. 22:56
 2/80 anonim ***** válasza:
17%
A gond az h a jobbik a parlamentbe se ülne ha nem zsidózna meg cigányozna mert csak így sikerült bejutniuk. Ha azok a szavazok akik vagy a cigányozásért vagy a zsidózásért támogatták a jobbikot most nem szavaznának a jobbikra (kb a szavazó táboruk 80%-a) akkor már biztos lenne h be se jutnának a parlamentbe. Ezt pedig sose fogja lemosni a jobbik magáról. Hiába próbál most kutyuskával, labdával kampányolni, a kommentek alapján a támogatók felháborodása látszik h így mérséklődik ami azt jelenti h vagy lesz náci, vagy pedig lehúzhatják a budin a pártot. Ahogy elnézem a jelöltek sorrendjét úgy látszik inkább marad a náci.
2014. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert a Jobbik szavazói mind ezt hirdetik. Láthatod, hogy milyen módon írogatnak:-) nem kérdés.
2014. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Milyen statisztikai kimutatások alapján gondolod hogy a szavazóik 80%-a rasszista?
2014. márc. 16. 23:06
 5/80 tetro ***** válasza:
13%
a felmérések alapján a magyar társadalom 21% mutat szélsőjobboldali attitűdöket. nem, ők sem nácik, egyáltalán nem biztos, hogy a többség támogatna egy genocídiumot, de a kisebbségekkel szemben bizonyosan támogatják a szegregációt. legyen az bármilyen kisebbség... a Jobbik pedig a retorikájával ezeknek az embereknek üzen. és a támogatottsága is kb ennyi. persze ez lehet véletlen, és lehet ez a 21% amúgy mszp szavazó.
2014. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
A Jobbik elítéli azokat akik rasszisták akkor is ha azok a szavazói. Egy párt szavazóinak jelleme nem egyenlő a párt jellemével. Másrészt szerintem többségben a rendes kedves tisztelettudó állampolgárok állnak, szemben ezekkel a szélsőségesekkel. A kérdésre sajnos egyikőtök sem tudott válaszolni. Azt hittem van valami konkrét ügy ezzel kapcsolaltban, vagy valami botrány... szóval csak úgy hozzájuk vágták ezeket mert néhány szavazójuk elmebeteg?
2014. márc. 16. 23:16
 7/80 tetro ***** válasza:
25%

23.16

a gyűléseiken rasszista szlogenek skandál a tömeg. alapították egy cigány ellenes militáns csoportot. zsidóznak a parlamentben. évekig cigányoztak úton-útszélen.

vagy te hallottál olyat, hogy Vona kiállt a cigányozózsidozómelegezőlibsiző tömeg elé, hogy ezt így nem kellene? mert én nem. ellenben számtalan olyan kikacsintást lehet felhozni, amit a szélsőjobb felé tettek.

2014. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 Prókátor ***** válasza:
84%
Van a balosoknak egy jelöltjük a mostani választásokon. A neve nem ugrik be, de nem is lényeges. Az illető "kisebbségi" származású. Egy közösségi oldalon nyilvánosan leparasztozta a magyarokat, és azt hirdette, hogy az ő fajtájának jogában áll lopásokból eltartania magát. A posztokat persze törölték, mikor mindezt egy újság és egy nagy népszerűségnek örvendő polgári szerveződés nyilvánosságra hozta:-\ Sőt! Hogy hogy nem, pár nappal később házkutatást tartottak a polgári szervezet egyik vezetőjénél!
2014. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
77%
A Magyar Hajnalt miért nem veszitek bele az egészbe ? Miért csak a Jobbik ellen háborogtok ?
2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
32%

"A Jobbik elítéli azokat akik rasszisták

akkor is ha azok a szavazói."

na ez az ami nem igaz! Nem hirdetik ezt sehol sem!

2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!