Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik mennyire népszerű...

A Jobbik mennyire népszerű külföldön?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindegyik pártról van véleménye a külföldieknek, ha csak kevésnek is. Nézegettem a facebook oldalát a Jobbiknak és feltűnt, hogy van egy két lengyeles poszt is, külföldön talán Lo.-ban a legnépszerűbb a radikális jobboldal?

Van még más ország is ahol valamelyik magyar pártot támogatnak, népszerűsítenek?

Mit tudom én a belgág nagy szoci fannok és úgy gondolják, hogy magyaroknak a baloldal lenne a legjobb. <-- ez persze csak hasra ütés volt



2014. márc. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legnépszerűbb ellenzéki párt. Miután az mszp és a Fidesz elüldözte őket itthonról kit támogatnának ezután? A média tesz róla, hogy mindennap benne legyen a hírekben, mint gonosz,náci, fasiszta párt így reklám megvan.
2014. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lengyel, horvát nacionalisták szeretik a Jobbikot.

De, láttam már ott orosz kommenteket is.

A Youtube videók alatt is láthatók kommentek más országok radikálisaitól.


Pár nyugat-európai azt hiszi, hogyha majd sariát vezetnek be az országukban meg nem bírnak majd a bevándorlókkal, akkor majd Magyarországra meg Lengyelországba költözhetnek,egy "white flight" formájában .Hát, Magyarországon nem lesz saria, de lesz valami más.

2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a török komment is egyébként a Jobbik oldalán!
2014. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ozmium42 ***** válasza:
0%
A Jobbik nagyjából annyira népszerű külföldön, mint amennyire az egyes országokban népszerű a neonácizmus. Azért, mert a Jobbik külföldi sajtótermékekben, különösen a népszerűekben, kizárólag így jelenik meg, míg Magyarországon a Jobbik is kifejti a saját propagandáját, így mi itt árnyaltabb képet festhetünk.
2014. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Romániába biztos állítólag már Vonát ki akarták tiltatni
2014. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a 30 millió lengyelnek meg 50 millió töröknek kell mégegyszerűsödöttebb egyszerűsített magyar állampolgárságot adni, és akkor tényleg 8/9-es többséget szerez a jobbik! Gratulálok a remek stratégiájukhoz!
2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!