Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért omlott össze a Független...

Miért omlott össze a Független Kisgazdapárt 1998-2002 között?

Figyelt kérdés
1998-ban még több, mint 600 ezer szavazatot szereztek meg az országgyűlési választásokon, míg 2002-ben mindössze 50 ezret.
2014. márc. 20. 20:08
 1/4 T-55 2.0 ***** válasza:
80%
Vitéz Viki hathatós munkája miatt. Mondjuk kellett hozzá Józsi bácsi oltári marhasága is.
2014. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Mert összeálltak a Fidesszel.


A Fidesszel pedig épeszű párt nem köz koalíciót sohasem.Éppen olyanok, mint a szocik, csak ellenzékben mindig megjátsszák magukat.

2014. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A FGKP összeomlásának oka, hogy túl sok szavazatot vett el a FIDESZ-től, és emiatt a FIDESZ jelentős vetélytársat látott a pártban, ezért szépen felmorzsolta. A másik ok Torgyán József és párttársai ostobasága volt, mert bekapták a csalit és szépen elintézték saját magukat.

Amúgy lehet itt fújolni, de ha meggondolom én is ugyanezt csináltam volna egy olyan párttal, amely veszélyt jelentett volna az én helyemre...

2014. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez esősorban a Fidesz bűne, de nem feledjük el, hogy a ballib média elsődleges célpontja is a Kisgazdák voltak.
2014. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!