Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán valójában antiszemita?

Orbán valójában antiszemita?

Figyelt kérdés
Nem ment el a Holokauszt megemlékezésre, és német megszállási emlékmüvet akar. Ezek alapján miért nem mondják Orbánra azt amit a jobbikosokra szoktak?
2014. márc. 21. 17:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Az,hogy

elismeri,hogy 44-ben minket megszálltak,s

ennek következtében 2 éven át csomó zsidót

deportáltak a táborokba,ez nem

antiszemitizmus" Na bassz, ez is èrtelmes válasz volt mondhatom. Akkor mi a fenéért "tüntetnek" a zsidòk ez ellen az emlékmü ellen??? Plussz Orbán el sem megy a Holokauszt megemlékezèsre. Komolyan, ritka sötét az, aki nem érzi hogy mi folyik az országban.

2014. márc. 21. 23:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Dühöngő pszichopata akinek mindenkivel baja van mert nem képes kezelni a stresszt
2014. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ember miért van úgy beállítva a holokauszt mintha csak zsidók haltak volna meg. Többiek nem számítanak? Hogy lehet olyan következtetést levonni hogy ha nem megy el akkor antiszemita. Ez zavaros.
2014. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnél valami óriási problémák vannak vállon felül.

Inkább nem is írok semmit, mert tök felesleges.

2014. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Akkor miért nem ment el a Holokauszt megemlékezésre?"


Szerintem minden cseppnyi intelligenciát birtokló ember úgy van vele, hogy leszarja, hogy kik haltak meg 100 évvel ezelőtt. Semmi közünk hozzájuk, legyenek zsidók vagy nem zsidók. Gyászolja az, akinek közvetlen családtagja volt. Én se várom el, hogy az én családtagjaimat Simon Sós Perec gyászolja.


Csendben kéne otthon emlékezni, nem a rongyot rázni, hogy ki ment el magát lekameráztatni az újságírókkal a hű, de nagy megemlékezésen. Persze, tudom, ebből lesz a botrány, majd abból a pénz...

2014. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Holnap javaslom rendelj egy gulyáslevest egy étteremben vagy egy cigánypecsenyét.

Ha a te felfogásodban rögzíti a pincér a rendelést, akkor jó esetben csak egy levest és egy pecsenyét kapsz!

Ennyire azért ne legyünk értetlenek...

2014. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!