Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik rasszista e, utálja...

A Jobbik rasszista e, utálja e a zsidókat vagy sem? Pörzse Sándor elismerte, hogy nem szereti őket, Vona Gábor meg közölte, hogy nem antiszemita, akkor most?

Figyelt kérdés

[link]



Ebben a videóban Vona Gábor elmondja, hogy nem antiszemita, és hogy nem kirekesztő lényegében, ez egy korrekt tisztességes vélemény, itt meg is lehet nyugodni!


Ugyanakkor Pörzse Sándor, ugyanebben a videóban elmondja, hogy:


"ők nem szeretnek minket, mi nem szeretjük őket" És még azzal is viccelődik, hogy nagyapáik korábban nem volt ekkora szájuk a zsidóknak, na meg hozzáteszi, hogy egyszer már rendőrök nélkül le kéne játszani!



Vona Gábor elmondja, hogy nincs baja a zsidókkal, Pörzse kimondja, hogy utálja őket, akkor MI AZ IGAZSÁG?


(Mert ezek után amit mondott Pörzse, nem fogok a Jobbikra szavazni, ezt legalábbis nekem jól el baltázta, mert kedveltem a Jobbikot, és még én magyaráztam az ismerőseimnek, hogy bár nem rájuk fogok szavazni egyenlőre úgy fest, mert pontosan ezek miatt vagyok bizonytalan, de a Jobbik nem antiszemita, és nem utálja a zsidókat, na ennyit erről, nagy kár..)


Vélemény?



2014. márc. 8. 12:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
22%

A Jobbik próbálja lemosni magáról a rasszista jelzőt, ami egyébként nem igaz rá. Ezt egy bírósági ítélet is bizonyította.


Egyébként a jelenlegi jogvédői túlbuzgásban szerintem nem vészes, ha egy esetleges kormánypárt sorain belül van egy-két olyan ember, aki nem szimpatizál velük, úgysem tudnak ellenük semmit se tenni.

2014. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Szerintem sem rassziták, legalábbis vannak közöttük sokan, akik tisztességes nemzeti érzelmű emberek, de ezt Pörzse jól elbaltázta, nem tudom minek mond ilyen hülyeséget a választások után! Vona azért küzd hogy a rasszista jelzőt leperegtesse a pártról, Pörzse meg jön, és elront mindent, ráadásul hót komolyan gondolta, még viccelődött is, erről ennyit, pedig kezdtem megkedvelni a Jobbikot, kíváncsi vagyok, hogy hogyan magyarázták, magyarázzák ezt meg, van erről valami videó?
2014. márc. 8. 13:10
 3/48 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretni és utálni/gyűlölni valamit két különböző dolog.
2014. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
59%

Ezért nem kell meglepődni, hogy antiszemitaként tekintenek sokan a Jobbikra. Ezt ők maguk generálták, például ezzel is:


http://www.youtube.com/watch?v=eCVIohdeLG8

2014. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

"Nem szeretni és utálni/gyűlölni valamit két különböző dolog.

"


Azért nehogy már ezt is kimagyarázzuk valahogy, a beszédből TÖKÉLETESEN kivehető, utálja a zsidókat, gondolom azt is a nagy zsidóbarátságából mondta, hogy rendőrök nélkül le kéne már játszani, és gondolom azt is a nagy szeretetéből mondta, hogy nagyapáik mit csináltak, és ezen még röhögött is, szóval hagyjuk!


"Szegény" Vonát meg jól beégette úgymond, aki ugyanebben a videóban mondta el, hogy nem rasszista... XD XD



Másik válaszra:


A Jobbikot nem tartottam rasszistának, most már talán másképp látom, viszont az tény, hogy elég sok mondatukkal, maguk alatt vágták a fát, ahogyan most is, pedig komolyan mondom, hogy nekem ezidáig szimpatikus volt a párt....

2014. márc. 8. 13:19
 6/48 A kérdező kommentje:

És mindenkit szépen megkérnék, hogy SENKIT SE PONTOZZON LE azért, mert más a véleménye, ezt nagyon szépen kérem Tőletek!


Köszönöm!

2014. márc. 8. 13:25
 7/48 Dick Esmen ***** válasza:
60%
A jobbik nem,de szavazóik és a párt tagjainak egy része igen.
2014. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj! Mivel az index kiforgat minden mondatot így a fele amit ír ha nem az egész egy nagy hazugság! NEM RASSZISTA!!!!
2014. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

"Figyelj! Mivel az index kiforgat minden mondatot így a fele amit ír ha nem az egész egy nagy hazugság! NEM RASSZISTA!!!!"



A gond az, hogy ezt nem kellett kiforgatni, ugyanis ott a videó, ahol ezt Pörzse feketén-fehéren elmondja (sajnos).....!


Amúgy én is remélem, hogy a többségük nem rasszista, mert egy tisztességes pártnak tűntek eddig......

2014. márc. 8. 16:34
 10/48 anonim ***** válasza:
33%
mondanak összevissza mindenfélét. szerintem akár definiálható antiszemita vagy sem, vona kimondta hogy cigányok szaporultaát kellene csökkenteni. ez meg emberi jogokat sértő gondolkodás, akárminek mondja magát.
2014. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!