Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Hit Gyülekezete ennyire...

Ha a Hit Gyülekezete ennyire "pattok" a Jobbik ellen, akkor miért nem alakít egy "ellenpártot"?

Figyelt kérdés

A Szavazz a Jobbik ellen oldalon a Hit Gyülisek náciznak, antiszemitáznak stb. Ha egy bizonytalan szavazó az oldalukra téved, azt látja hogy csak a Jobbikot gyalázó kommentek vannak fent. Azt gondolja a tájékozatlan szavazó, hogy hú, nem fogok ezekre szavazni mert mindenki utálja öket aki. (kicsit off leszek: OV oldala is hasonló elven müködik: ott meg kizárólag éljen OV kommentek vannak, azaz: hogy az egész ország odavan érte, így a vélemènyek alapján érdemes a Fideszre szavazni)

A Hit gyülit emiatt is (meg sok más miatt szintén) tartom kétszínü "valaminek", ugyanis elvileg a szeretetet hírdetik, de valójában ritka gyülölettel nyilvánulnak meg valamiröl. (lehet ellenvélemènyük, de vmi hihetetlen gyülölettel irogatnak)

Miért nem alakítanak Németh Sándor vezetésével egy politikai pártot?(stílusan Hit Gyülekezete névvel) Pénzük van rá böven)


2014. márc. 22. 14:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Ne kérdezzen már senki ezekről a szerencsétlenekről, ennél jobban nem is kedvezhetnétek nekik, nem kell velük foglalkozni, főjenek csak a saját levükben.
2014. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

*pattog


Azért nem alapítanak, mert bőven mindegy nekik, hogy a Fidesz nyer vagy az MSZP, ők akkor is jól járnak, csak ne a Jobbik legyen a befutó.


Szóval nem akarnak szerintem politizálni, bőven elég nekik, ha a hatalmon lévő párt kedvez nekik vagy legalábbis megtűri őket. Egy politikai párt amúgy is sok energiát, pénzt és időt igényel, az meg nincs, mert a kerettel inkább a szektát építik.

2014. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon kiváncsi lennék pl egy Hit Gyülekezete párt programjára: kötelezö tized fizetése minden állampolgárnak a HGy számára, heti egyszeri kötelezö ördögüzés stb...
2014. márc. 22. 14:31
 4/29 A kérdező kommentje:
Dehogy nem akarnak ezek politizálni! A szavazz a jobbik ellennel kökeményen politizálnak! Egy @@@@ , és @@@@ szekta személyiségzavarosoknak. (a @ jeleket mindenki gondolatban pótolja ki azzal amit erröl a szektáról gondol)
2014. márc. 22. 14:34
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

"Ha ennyire a Jobbik ellen vannak, miért nem alakítanak egy pártot? "


... Ha ennyire a HIT Gyülekezete ellen vagy, miért nem alakítasz egy egyházat??

2014. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire a HIT Gyülekezete ellen vagy,

miért nem alakítasz egy egyházat??" Ez a kérdés logikátlan úgy ahogy van, menj és imátkozz, készülj a holnapra, mert holnap ugye vidám lesz a vasárnap.

2014. márc. 22. 14:50
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

Úgy értem kérdező, hogy nem akarnak politizálni, hogy közélet (politika) terén bőven beérik azzal, hogy a szektájuk terjeszkedik és annak nő az ereje és hogy a hatalmon lévő párt őket segíti (mint például történelmi egyházzá nyilvánította őket a Fidesz).

De külön, célzott párt nem kell nekik, hiszen bőven elég, ha az éppen aktuális kormány kedvez nekik.

Amúgy sem hiszem, hogy nagy sikerük lenne, mert kb. 15-20 ezren vannak a Wikipédia szerint, ami országos mértékben nem egy nagy szám.


Amúgy tényleg jogos a kérdés, ennyi erővel te is miért nem alapítasz egy egyházat ellenük, ha már elvárnád, hogy ők pártot alapítsanak a Jobbik ellen?

2014. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nos, ez a csoport március nem is tudom hányadikáig nem létezett. Így van? A Jobbik évek óta létezik, és a Hgy most idén kezdett el intenziven ellenkampányolni. Nézd nekem nulla forintom van arra hogy akármit is alapítsak, de a Hgy meg dúskál a hívök pénzében.
2014. márc. 22. 15:02
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

5. válaszoló vagyok. Nem járok a HIT gyülekezetébe. sosem jártam. oda. Csak az egész kérdés logikátlannak tűnt.

Ennek ellenére Stirlitz 69-től megfelelő választ kaptál rá.

Nincs szükségük pártot alakítani.

Kizárólag a Jobbik kormányra jutása fenyegeti a működésüket. Ezért emelik fel a szavukat.

(bár azon sem csodálkoznék, ha ebben a fura világban mindkettő mögött ugyanaz a mozgatóerő állna)

2014. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akartam sértö lenni, de komolyan dühít az ami átlátszò módon müvelnek. Álszentek. Èn embert nem hallottam mèg annyira gyülölettel megnyilvánulni mint a csoport tagjait, akik a szeretetet hírdetik. Álszentek és ez dühít.
2014. márc. 22. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!