Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Hit Gyülekezete ennyire...

Ha a Hit Gyülekezete ennyire "pattok" a Jobbik ellen, akkor miért nem alakít egy "ellenpártot"?

Figyelt kérdés

A Szavazz a Jobbik ellen oldalon a Hit Gyülisek náciznak, antiszemitáznak stb. Ha egy bizonytalan szavazó az oldalukra téved, azt látja hogy csak a Jobbikot gyalázó kommentek vannak fent. Azt gondolja a tájékozatlan szavazó, hogy hú, nem fogok ezekre szavazni mert mindenki utálja öket aki. (kicsit off leszek: OV oldala is hasonló elven müködik: ott meg kizárólag éljen OV kommentek vannak, azaz: hogy az egész ország odavan érte, így a vélemènyek alapján érdemes a Fideszre szavazni)

A Hit gyülit emiatt is (meg sok más miatt szintén) tartom kétszínü "valaminek", ugyanis elvileg a szeretetet hírdetik, de valójában ritka gyülölettel nyilvánulnak meg valamiröl. (lehet ellenvélemènyük, de vmi hihetetlen gyülölettel irogatnak)

Miért nem alakítanak Németh Sándor vezetésével egy politikai pártot?(stílusan Hit Gyülekezete névvel) Pénzük van rá böven)


2014. márc. 22. 14:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem mi a gond a Hit gyülekezetével, senkit se köteleznek rá h belépjenek, aki pedig jól érzi közöttük magukat hát akkor legyen neki jó. Az meg h fizetnek oda emberek, hát akinek van pénze fizessen akinek nincs az meg mennyen rendes templomba. Attól h a hit gyülekezete felszólal a zsidók mellet meg nem szimpatizál a jobbikkal még ők nem maga az ördög szervezete. Ez is egy új keresztény egyház, nem szabad le ragadni csak azoknál amik már több száz évesek. Egyébként sokan a pénzügyeit kritizálják, akkor megkérdezném h a világ legnagyobb vagyona miért a Vatikáni bankban van és azt a vagyon a 2 ezer év alatt kitől szedték össze?
2014. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

A Jobbikban az tetszik, hogy nem erőlteti úgy ezt a vallásosságot, mint a Fideszt, hanem kulturális építőelemnek, alapkőnek tekinti.

A KDNP jóval vallásosabb, mint a Jobbik.


Hitgyüli, szcientológia ezekre nincs szükség.

2014. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Gondolom az már túl megerőltető lenne nekik.

De ilyen szekta szerintem ne is politizáljon, mert abból sok jó nem sülhet ki!

2014. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Először is tudnod kell hogy először nem a Hit gyülekezete támadta be a jobbikot. náciznak? Voltál már a jobbikhoz köthető portálokon? Láttad már a kommenteket? Tudod hogy honnan jön az hogy "szebb jövőt" ? A jobbik a megnyilvánulásaival vívta ki a kritikát. Gyerekeket, és megtört csalódott felnőtteket el lehet hitetni kiskutyás kampánnyal. De ha egy párt kommentelői és vezetői olyanokat írnak hogy " gázt nekik" "túl sokan is visszajöttek" "holokamu" "Fizessék ki a jegyüket" "lángszórót nekik" . Soroljam? Na ez az igazi képmutatás és kétszínűség.Egyébként ebben a szórásban nem csak a zsidók, cigányok, HGY van benne hanem mindenki aki fel meri emelni a hangját. A szeretet igazság alapján működik. Az kétszínűség szerinted hogy egy olyan párt ellen valaki fellép akinek gázt ígérnek? Aki olvassa a kommenteket nagyon jól látja hogy ki az aki igazán gyűlölködik. A jobbik szintjére még a legelvetemültebb liberálisok sem süllyednek.

2014. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
37%-os! Sosem értettem ha valaki mint ahogy te is, ellene van valaminek, de vmi perverz módon mégis érdekli a dolog. Egyébként honnét tudnád hogy mit irogatnak egyes fanatikus Jobbikosok? Szval?
2014. márc. 22. 19:56
 16/29 A kérdező kommentje:
Egyébként az ilyen válaszokból lehet érzékelni a legjobban, hogy igenis érdekli a kommentelöt a Jobbik, figyelemmel kíséri öket. Engem ha egy párt nem érdekel, azt le...om, nemhogy figyelgessem hogy milyen kommenteket irogatnak.
2014. márc. 22. 19:59
 17/29 anonim ***** válasza:
27%
Megnézel egy politikai videót, vagy felnézel kuruc.infora és megtod h milyenek a jobbikosok. Egyébként van egy ismerősöm akit egy nő zaklat folyamatosan minden hülyeséggel majd úgy adja elő mint ha őt zaklatnák. Ezt történetet azért mondom mert a jobbikosok is így viselkednek ők az antiszemiták és aki nem az arra ráverik h antimagyar. Ők a gyűlölködők és beállítják a liberálisokat, hitgyüliseket gyűlölködőnek. Ők nyomnának el minden más népet, nemzetiségit még is beállítják azt h ők vannak elnyomva. Szerintem itt kezdődik a személyiség zavar és a náci propaganda.
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy le...rom. Ezért tudom hogy miről beszélek.
2014. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ja , és látom nem is az a gond hogy mit beszélnek !? hanem hogy honnan tudom?
2014. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A jobbik ellen csak úgy tudnátok "küzdeni" ha orvosoljátok a problémákat amelyek miatt szavaznak rájuk.

Pl. a nem túl ragyogó közbiztonság, hogy egyet említsek.


A tüntizésekkel, satöbbivel nem fogtok nagy eredményre jutni!

2014. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!