Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, Jobbikosok?

Figyelt kérdés

[link]


Vadai Ágnes, az állami pénzből zusíleszivató DK-s képviselőasszony történelemhamisítása.



2014. márc. 24. 14:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

" zusíleszivató" = zsírleszivató.

Sajnos az automata helyesírásjavító "kijavította" nekem.

2014. márc. 24. 14:25
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

ez a cikk nem vadai ágnesről szól, hanem csak egy elnyújtott zsidózás


nem védem vadai ágnest, nekem mindegy, mi van vele, de ez a cikk akkor is borzasztóan béna

2014. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vadai Ágnes egy közéleti zsidó. Nem értem, miért ne lehetne leírva egy vele foglalkozó cikkben az a szó, hogy zsidó? Te ezt a szót sértésnek tartod, vagy mi? Kis kirekesztő :D
2014. márc. 24. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Vadai a jó múltkor izraeli kitűzővel a ruháján mászkált.

Meg Gyurcsány "én is cigány vagyok" tüntetésén is kiabált a mikrofonba.


Ezek után, mit vársz tőle?

2014. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezek után, mit vársz tőle?



Azt, hogy eltakarodjon az országból, ne élősködjön többé az én izzadságom, kezem munkája után. Ne zabálja a magyar kenyeret. Ne fizessem a zsírleszivatását közpénzen. Na ezt várom.

2014. márc. 24. 14:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel a "várakozásommal".
2014. márc. 24. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy vele egyedül kérdező.

Vadai hazaáruló viselkedése egyáltalán nem normális.


De, mint láthatod a baloldalnak elég nagy a befolyása, rengeteg médiafelület is jut nekik.

2014. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem is az a gondom, hogy hazaáruló, mert én pl. "politikai értelemben" nem használom ezt a kifejezést, még ha manapság divat is lett "hazaárulózni". Az a problémám vele, hogy gátlástalanul, pofátlanul éli fel az adópénzt, ugyanazt csinálja, mint az átkozott MSZP a 8 éve alatt (és mostanában is sok fideszes politikus), azt a pénzt, amiért a közember megdolgozik, ellopja, elsikkasztja/elcsalja, és a saját anyagi (és zsírbeli) gyarapodására használja fel, aztán ha már szívrohamközeli kövérségi állapotba zabálta magát, ugyanebből a pénzből le is szivatja. Annyira groteszk, undorító a közhatalom gyakorlásának ilyenforma fricskázása, tragikomikummá silányítása, hogy az egyszerűen nevetséges, siralmas.


Hótkomolyan, le Vadai Ágnessel!!!!

2014. márc. 24. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi a véleményem, hogy kirúgnám a linkelt oldal szerkesztőjét. Sűrű, apró betűs szöveg... Ki fogja ezt elolvasni? Én nem. Vadalmáról hallottam máshol szépeket, úgyhogy szerintem nem maradtam ki semmiből.
2014. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jogos
2014. márc. 24. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!