Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azután hogy Horn Gábor kijelen...

Azután hogy Horn Gábor kijelentette neki fontosabb az szdsz jövője mint az országé, hogy ülhet még mindig a parlamentben?

Figyelt kérdés
ki ez az ember hogy ennyire bebetonozta magát?
2009. dec. 16. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

most jött a hír!

a cnn élőben jelenti

hogy mik vannak


felrobbant az szdsz, az mdf és az mszp székháza

egyszerre

te jó ég


legalább 666 szdsz-mszp-mdf képviselőjelölt szörnyű kinhalált halt


béke poraikra


a kettős állampolgárokat (izraeli-magyar ill. amerikai-magyar)nem magyaro-n temetik (a halottak kérésére)

2009. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

22:22-nek: '60%' vagyok, igaz, nem sokáig, mert a jobbikosok szorgosan nyomkodják a piros kezecskéket (ami engem a legkevésbé sem érdekel) :D


Amúgy meg lehet, hogy vicces arc vagyok, de legalább igazam van (még ha ez nem is tetszik egyeseknek).

2009. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

vigyázz

mert jön az NBH

megkapod a magadét!

karok nélkül nem lehet gépelni ilyen sokat!

2009. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor én a kérdésre válaszolok: Semmi keresnivalója a parlamentben. Sőt, én továbbmegyek, mit keresett ott 20 évig? Hogy ki ez az ember? Egy felfuvalkodott, pofátlan tahó. Isten malmai ugyan lassan őrölnek, de most a történelem igazságot szolgáltatott neki és a pártjának. Ezzel nekem nincs is semmi bajom. Csak azokkal van, akik a helyére jönnek, de az már egy másik kérdés lehetne.
2009. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22:30

Honnan tudod hogy csak jobbikosok húznak le? Csak nem előítéleteid vannak?

Ajajj...

2009. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!