Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok Jobbiktól rettegőt nem...

A sok Jobbiktól rettegőt nem zavarja hogy politikai gyilkosság történt a 2 hét alatt rend országában?

Figyelt kérdés

Ijesztő hogy ilyen dolgok ma megtörténhetnek, de még mindig a Jobbiktól félnek egyesek.

Komolyan azt hiszik hogy ami most van az a normális, és a Jobbik még így csak rosszabb lehet?



2014. márc. 24. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Mivel a televízióban azt hallják, hogy természetes halállal hunyt el (isten nyugtassa amúgy), így nem hiszik el, hogy mennyi korrupt a pártjuk.

Azt nem értem, hogy akinek nincs mitől tartania, miért nem meri az elszámoltatást elfogadni. Józan paraszti ésszel azért, mert nincs minden rendben.

Persze, hogy a Jobbiktól félni kell, még a végén csökkentenék a bűnözést....

2014. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

A Jobbik sem csökkentené a bűnözést, mert NEM tudná. Az elszámoltatás szintén csak egy vicc! Kit számoltatna el? Csak Orbán, Gyurcsányt, mást nem? Vagy mindenkit, aki meggazdagodott a 25 év alatt? Hogyan bizonyítaná be, hogy "lopták"a pénzüket?

A kérdésre: nem normális, ami most van, de a Jobbik még rosszabb lenne. Ennyire sem értenek a gazdaságpolitikához, mint a Fidesz.

2014. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Azok agyhalottak, elhisznek mindent.
2014. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem az a kedvencem a jobbikosok részéről, hogy a velük nem egyetértőeket csípőből agyhalottazzák, bezzeg a nekik tetsző módon véleménynyilvánítók szavait mindenféle kritika vagy ellenőrzés nélkül beszopkodják.


Szerinted politikai gyilkosság történt?


Oké, lehet. De egy állítást bizonyítékokkal szoktak igazolni, mik a tieid?


Mármint azon kívül, hogy TE BIRKA HÁT NEM NYILVÁNVALÓ A FIDESZP TETTE!!! Majd ha esetleg meg bírtok egyezni arról, hogy a két teljesen szembenálló párt közül ugyan melyik csinálta és felajánlotok egy durva becslést, hogy hogyan, akkor esetleg.


Addig csak a szokásos jobbikos fanboykodás megy. És a többiek az agymosottak, mert ti épp más mosodába horjátok az üresen kongó koponyátok tartalmát.

2014. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nem rettegek a Jobbiktól :D Amit el lehetett cseszni, azt az eddigi kormányok már elcseszték. Ennél jobban elcseszni már aligha lehet. A Jobbik még nem volt kormányon és sose tudjuk meg, mennyire járunk jól velük, ha nem adunk nekik esélyt.
2014. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

"#4 Na jó öcsi, el lehet tolni a biciklit."


[link]


Ezt szeretnéd mondani?


Tudom, a tények hirtelen gonosz és irtandó dolgokká válnak akkor, amikor nem a ti érveléseteket támasztja alá.

2014. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Bemásolom a 4-es sorszámú válaszomat a témában, hátha a szelektív vakságod miatt nem vetted észre elsőre.


"Nekem az a kedvencem a jobbikosok részéről, hogy a velük nem egyetértőeket csípőből agyhalottazzák, bezzeg a nekik tetsző módon véleménynyilvánítók szavait mindenféle kritika vagy ellenőrzés nélkül beszopkodják.


Szerinted politikai gyilkosság történt?


Oké, lehet. De egy állítást bizonyítékokkal szoktak igazolni, mik a tieid?


Mármint azon kívül, hogy TE BIRKA HÁT NEM NYILVÁNVALÓ A FIDESZP TETTE!!! Majd ha esetleg meg bírtok egyezni arról, hogy a két teljesen szembenálló párt közül ugyan melyik csinálta és felajánlotok egy durva becslést, hogy hogyan, akkor esetleg.


Addig csak a szokásos jobbikos fanboykodás megy. És a többiek az agymosottak, mert ti épp más mosodába horjátok az üresen kongó koponyátok tartalmát."

2014. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Már eltolta a biciklit:Dnincs itt:D
2014. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyenekből is látszik, hogy tiszta hülyének nézik a szavazókat! Ki hiszi el, hogy egy életerős negyvenes férfi pont akkor hal természetes halált, amikor épp a rendőrségre tart kitálalni?!!!


Milyen agyhalott köcsög hülyéknek nézik a szavazókat ezek? És ez ellen egy jogvédő szervezet sem háborodik fel?

2014. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az a kedvencem a jobbikosok részéről, hogy a velük nem egyetértőeket csípőből agyhalottazzák, bezzeg a nekik tetsző módon véleménynyilvánítók szavait mindenféle kritika vagy ellenőrzés nélkül beszopkodják."


Én pedig azt bírom, hogy ezt csakis a Jobbikos emberekre redukálod. Szerintem az Mszp és a Fidesz oldalán nincsenek ilyen emberek? Elítélendő, de azért álljon már meg a gyászmenet....

2014. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!