Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Pintér "Jelentem,...

Egyetértesz Pintér "Jelentem, az egész országban rend van" kijelentésével?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen nem.
2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 EagleHUN ***** válasza:
89%
Nem! Ez Hazugság!
2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Galamb András ***** válasza:
87%
Sose lesz rend, mindig lesznek bűnözök. Csak csökkenteni lehetne bizonyos szintig, de nem ilyen törvényekkel.
2014. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2014. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egyetértek! Persze csak ha nem Magyarországra értette!
2014. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott a Rózsadombon biztos rend van. Menjen el Borsodba, kérdezze meg a helyieket,akikhez naponta törnek be, lopják szét a kertjüket, házukat azoknak más lesz a véleményük. Ebben az országban nem a kisebbség retteg, mint hirdeti a kormány és a baloldali propaganda, hanem a munkában, tisztességben megőszült emberek, akik nem tudnak nyugodtan aludni, nem tudják mikor rúgják rájuk az ajtót és vágják el a torkukat pár ezer forintért vagy fagyasztott csirkéért.
2014. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Felcsúton rend van.

2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de ez nem is baj. Áprilisban úgyis leváltják őket (aztán vagy javul a közbiztonság-ebben reménykedek, vagy nem-erre is van terv, a családot szerencsére meg tudom védeni a bűnözőktől).
2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, de ez nem is baj. Áprilisban úgyis leváltják őket (aztán vagy javul a közbiztonság-ebben reménykedek, vagy nem-erre is van terv, a családot szerencsére meg tudom védeni a bűnözőktől)."


Na aztán a balliberók tudnak közbiztonságot csinálni.

Megint lesz megélhetési bűnözés, ami csak szabálysértés az ő logikájuk szerint.

Ja, meg multikulturális önmegvalósítás.

2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Bizonyosan, hisz egy fatolvaj banda miatt a fél a budai, meg a tejes érdi jard kivonul. És persze jönnek a TaszítóTakarítók is
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!