Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az a médiában, ha...

Hogy van az a médiában, ha lungo dromos egy gyilkos, az nem számít? De ha a gárdás adna egy pofont? Ez nem kettős mérce a médiában?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Még balliberális kézben van a média, és a saját érdekeiknek megfelelően tálalja a tényeket. Elég szomorú, főleg annak fényében, hogy a sajtó szabadságáért és függetlenségéért emberek haltak meg.
2009. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

nem, a Lungo Drom csak egy roma lobbista szervezet, a tagjai nem csinálnak semmit, azon kívül, hogy tagok. ha a gárdista civilben felpofoz/megkésel/felrobbant valakit, az kb ugyanez a kategória, semmi köze a szervezethez.

viszont ha ugyanezt egyenruhában teszi mondjuk egy rendezvényen, akkor jogos lenne a felháborodás, mert akkor a gárda nevében adta a pofont.

2009. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a baj, mert a gárdára a „ szemmel verést „ bizonyították és ezen indíték okán be is szüntették!

Demokrácia, pártatlan és elkülönülő hatalmi ágak ! Haaaaaa , Haaaaaa, Haaaaa !

2009. dec. 17. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
de most miért hiányzik annyira a gárda? :) oké, a lungo dromra, meg az ehhez hasonló faji klikkekre sincs a világon semmi szükség, de erre az a reális válasz, hogy mi is hozzunk létre egy bohóctársaságot? az hova vezet? inkább arra kéne rávezetni őket, hogy ne legyen semmiféle drom sem, igaz, egy normális társadalomban nem is kell külön érdekvédelmi szervezet még a főtt tojást a keskenyebbik végén feltörőknek, és a vastagabbik végén feltörőknek is, mert evidens, hogy mindenki egyenlő.
2009. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ceri ***** válasza:
63%

"de most miért hiányzik annyira a gárda?"


Én nem vagyok gárdista, nekem nem is hiányzik.


Nekem a demokrácia, és a pártatlan igazságszolgáltatás hiányzik, mert ha az lenne, akkor ilyen betiltás nem történhetett volna meg.

Innentől fogva, HAJRÁ MAGYAR GÁRDA!

2009. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Egyetlen ilyen szervezetre sincs szükség,és a Gárdát jogosan tiltották be.Csak a Jobbikosok tartják ezt törvénytelennek.
2009. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de most miért hiányzik annyira a gárda? :) oké, a lungo dromra, meg az ehhez hasonló faji


Nekem special, nem hiányzik egyik sem, de maga a rendszer működése az érdekes.

Nem tetszik valami akkor egy koncepció és betiltom. Holnap túl hangos lesz a CÖF akkor majd azt tiltom be. Akik pedig engem támogatnak, és nem csinálnak semmit csak lopnak, csak éljenek.

1000 milliárdot meghaladó támogatást kaptak a cigányság szervezetei eddig, 20 év alatt, és tudsz valamit amit csináltak? Akkor hol is van az igazi bűnözés? OCŐ ? Lungo Drom ? A cigányság nem tesz semmit magáért, ahogy a kormányok sem, és amikor elvetemül a helyzet és létre jön ami elkerülhetetlen ellenhatás akkor sem a probléma megoldása a lényeg, hanem a problémát bemutatót kell eltűntetni.

Itt a valódi baj!

2009. dec. 17. 10:44
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyetlen ilyen szervezetre sincs szükség,és a Gárdát jogosan tiltották be.Csak a Jobbikosok tartják ezt törvénytelennek.


Ne viccelj! Milyen jogalappal? Ez nem Jobbikos kérdés, de csak akkor jön rá sok ember amikor ugyan ilyen alapnélküli koncepcióval, betiltanak más civil szervezeteket is, „ csak mert kellemetlen”!

1, sz sz egy BTK, PTK ba ütköző pont nem volt az indoklásban, csak valami ködös, a gyülekezési törvényre vonatkozó, és hihetetlenül elvont értelmezés. Mi ez ha nem koncepció?

2009. dec. 17. 10:50
 9/10 ceri ***** válasza:
57%

"Egyetlen ilyen szervezetre sincs szükség,és a Gárdát jogosan tiltották be.Csak a Jobbikosok tartják ezt törvénytelennek."


Mint mondtam nem vagyok gárdista, meg jobbikos sem.

Nehogy már te döntsd el, hogy kinek mire van szüksége. Ha nem vagyok vak, akkor nincs szükség a vakok és gy... egyesületére! Ugye ?

Itt különben sem arról van szó, hogy mire van szükség, hanem arról, hogy jogosan és jogszerűen működtek.

Azok a bírók is kb. annyira demokraták mint te. Csak ha jól tudom ők még esküt is tesznek, no azt is megszegték.

2009. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak a romákat zavarja a gárda,azt a fajt is aki állitja magáról,hogy ők a mindenki felett álló kiválasztott nép.Az igaszság szolgáltatás is tele van velük,a bíróság folyosólyán minden második bip! Mégis milyen ítéletre számítottatok ? Szebb Jövőt !
2009. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!