Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a furcsább? Orbán vagy...

Mi a furcsább? Orbán vagy Mesterházy?

Figyelt kérdés
Mi a furcsább hogy Orbán nem megy vitázni vagy az hogy Mesterházy nem megy a nemzetbiztonsági bizottság ülésére??

2014. márc. 25. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Orbánban nagyot csalódtam, ellenben Mesterházyról mindenki tudta, hogy egy szaralak.
2014. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Orbán!

Mesterházyról eddig is sütött a komolytalanság :D

2014. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szarházy, és orbán is szégyellje magát! Ez volna az én véleményem.
2014. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól tudom Vona ellen kiáll vitázni. Ő a komolyabb ellenfél. Mesterházyval azért nem áll le, mert nem tartja komolyan vehető ellenfélnek, amiben minden szempontból igaza van. Egy bűnöző, bukott, maffia párt embere ne üljön már össze két normális emberrel szerintem sem.
2014. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Eleinte azt mondtam Orbánról, hogy be van trottyantva, hogy nem mer kiállni ellen, azóta hallottam, hogy van még olyan a bal oldalon, hogy nem értenek valamiben egyet, érted saját párton belül, és VALÓSZÍNŰLEG majd csak a választások után foglalkoznak ezzel. Hát ennél szánalmasabb dolgot én még nem hallottam 26 évem alatt, ezek után értem miért nem akar kiállni ellene vitázni.

Viszont ha Vonával se áll ki (holott azt mondta, hogy balosokon kívül bármilyen kihívást elfogad), akkor tényleg be van fosva és szánalmasnak fogom tartani.

2014. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyik se furcsa


Orbánt mindig is egy gyáva embernek tartottam


mesterházy se furcsa, csak zsigónak senki se szólt, hogy mesterházyt senki nem hívta meg a nemzetbiztonsági ülésre, de a fidesz lakájmédiájában már ez a sztori megy

2014. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Orbán gyáva? Sok mindent lehet rá mondani, de hogy gyáva, azt biztos nem.
2014. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve, szerintetek amik eddig voltak miniszterelnök-jelölti viták, azok tényleg viták voltak?? Egy lószart, mama, ahogy az őszödi böszme mondaná. Minden előre le volt szabályozva, előre megírt beszédeket olvastak fel két percenként felváltva, totálisan elbeszéltek egymás mellett. Az utolsó vitának nevezhető szópárbaj Horn Gyula és Orbán Viktor között volt 1998-ban.
2014. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem se sok értelme van. Utoljára is mi volt. Viktor kész tények elé állitotta az elmebeteget, ő meg nemes egyszerűséggel letagadott, sőt, becsületében sértve érezte magát. A sok hülye meg úgy könyvelte el, hogy Ferenc testvér győzedelmeskedett Orbán felett. Az nem érdekes, hogy közben őket is szemközt köpte. Szóval nem tudom sokan mit várnak ezektől a vitáktól. Egy Orbán-Vona még érdekes lehet, de ezzel a baloldallal nem sok értelme lenne.
2014. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "vita" szerintem is értelmetlen, a másiknál meg meg sem lepődöm. (Attól sem nagyon rajongok egyikért sem.)
2014. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!