Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Írtam egy fontos levelet...

Írtam egy fontos levelet Orbán Viktor MiniszterElnök Úrnak facebookon de nem válaszolt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
ő nem ért az internethez. régi komcsimaradék a csóka :)
2014. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy miniszterelnök naponta több száz, ha nem ezer "fontos levelet" kap. Ha annyira nagyon fontos, ne a facebook-on üzengess neki, hanem postázd a Miniszterelnöki Hivatalnak.
2014. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Sosem válaszolt még senkinek.
2014. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én sem válaszolnék. Mindennek megvan a hivatalos útja, ez pedig nem a facebook. Első körben gondold végig, nem elég-e, ha egy alacsonyabb funkciójú embernek írsz, pl. illetékes államtitkárság, illetékes hatóság stb. Ha mindenképpen a miniszterelnöknek akarsz írni, akkor irány a posta!
2014. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Jajj de aranyos vagy! Kinek fontos az a levél????????
2014. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Tenyleg nagyon aranyos vagy!


Pszichologus kezel?

2014. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy annó szakközépsulimban (12-14 évvel ezelőtt) volt két gép lent az alagsorban amiről lehetett levelezni sulis mail címmel.


Nem tudom, hogy már honnan vettem a mail címet amit az Orbánénak tartottam, de ráírtam, hogy "tényéeg az ORbán Viktor vagy?", azt válaszolt, hogy igen, és kéri, hogy erre a címre ne írjak többet :)


Most belegondolva, pár éve tanult meg sms-ezni, tehát nem hiszem, hogy ő volt az :)

2014. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Novák Előd válaszol facebook-on az üzenetekre. Legalábbis nekem válaszolt.
2014. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne viccelj már hogy "fontos levelet" írtál a miniszterelnöknek.. biztos majd visszahív amint tud! :D
2014. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért olyan abszurd elvárás, ha választ vár a levelére? A pápa is rendszeresen felhív vadidegen embereket, akik a segítségét kérik, de küldött már pénzt, telefonkártyát is. De ha nem is személyesen válaszol a miniszterelnök, azért legalább egy apparátus lehetne, aki elolvassa az üzeneteket, és visszajelez. Már ha minimálisan is érdekli Orbánt és csapatát bármiféle kétirányú kommunikáció. Én ezt eddig nem tapasztaltam. Ők csak egy irányú kommunikációt ismernek, azaz a kinyilatkoztatást.


Hogy mit lehet tenni? Hát írni még egyszer, esetleg nem facebook-on, bár szerintem ez édes mindegy.

2014. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!