Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na a feddhetetlen Jobbikról...

Na a feddhetetlen Jobbikról is elkezdenek kiderülni a hazugságok?

Figyelt kérdés

Íme a sosem hazudó, tisztességes Jobbik 4. legfőbb embere és a diplomagyárból vett papírja: [link]


Ráadásul nem valami ténylegesen nehéz szakért fizetett, hanem egy sz*ros közgáz diplomáért, amivel minden második Mekis dolgozó is dicsekedhet.


Doktorit már remélem a magyar gazdaságot támogatva itthon vásárol az Econovumnál!



2014. márc. 29. 00:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%
EZ MEG MI?!
2014. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
9%

Azért ennél töbet érdemelt volna a Jobbik legbecseseb emere!

Ekkora matyit! "amikor megláttam kikapcsoltam" szindróma!

2014. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%

Szánalmas vagy kérdező! :D Volnernek van diplomája, mint azt a cikkben is leírják, megnézném, hogy neked érettségid legalább van-e, bár kétlem. Kunhalmi Ágnesről beszéljünk légszíves, akinek oktatáspolitikai szakemberként NINCS diplomája! Na az a szégyen. :D


[link]


Térjünk vissza erre a vitára akkor ha majd neked meg Kunhalminak együttvéve lesz legalább akkor képesítésetek mint Volnernek.

2014. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
4%

Nincs ellenzék!

A Jobbik lett a nem is tudom milyen maradvány után a követketző,..amit szét kell szendni...

-

Én az mszp-t gondolom a legjobb ellenzékbe!

Hiszen KI tudna annyi mocskot szóri egy kormánypártra, mint aki már járt ebben a cipőben!

2014. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%

Ezt elk.rtad! miféle linket adtál?

Ez egy weboldal tele érdektelen hülyeséggel!

2014. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%

Egy pillanatra már azt hittem hogy esetleg valami kétszáznegyven-milliós magánvagyonról lesz szó amit osztrák bankon tárolt az alelnök, s elfelejtett róla szólni a vagyonbevallásában. :) Esetleg hogy közük van az alvilághoz, s pénzmosodát működtetnek. Vagy akár annyi, hogy a párt tagjai hatalmas közföldhöz jutnak potom pénzért egy-egy benyújtott pályázattal.


Ez a legnagyobb fogás, amit a Jobbikon találnak? Hogy az egyik tagnak kétes hírű egyetemről van diplomája? Ezzel szereztél nekem pár boldog pillanatot.

2014. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

"Volnernek van diplomája, mint azt a cikkben is leírják, "


Persze, hogy van! Az egész arról szól, hogy milyen szép kis diplomagyárban fizetett be rá:) Az én végzettségem iránt pedig ne aggódj, én megdolgoztam az öt évem alatt a diplomámért Szegeden, ellentétben Jánosunkkal.


Az interneten azért elég meredek dolog, hogy az iskola nevére rákeresve 2002-es (!) fórumbejegyzéseket is találni arról, hogy milyen nagy valószínűséggel vicciskola az egész hely, hogy rajta van a .edu webkiterjesztést jogosulatlanul használók listáán és hogy a partneriskolái mind ismert diplomagyárak.


[link]

[link]

[link]


Hű micsoda durci lesz ebből jobbos oldalon.

2014. márc. 29. 00:34
 8/45 anonim ***** válasza:
74%
Átvették a 16 évesek a hatalmat, kb 3ó, míg hat a fű
2014. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

"Ez a legnagyobb fogás, amit a Jobbikon találnak? Hogy az egyik tagnak kétes hírű egyetemről van diplomája? "


Na kezdődik a szerecsenmosdatás, látom :) Szóval amiért nincs pedofil adócsaló a soraikban, ezért elnézhető egy ilyen közepes méretű hazugság?


Pedig nekem valami olyasmi rémlik, hogy a Jobbik a politika új iránya, a tisztességes Magyar emberek pártja, meg miegymás :D


De tényleg, ha már fizet a papírért, ráadásul mindezt a politikusi pályája közepén teszi tavaly, miért nem a magyar gazdaságot támogatta? Nekünk is van szép diplomagyárunk, Econovumnak hívják! Esetleg az erdélyi változtatát is igénybe vehette volna, a Sapientia Magánegyetemet Kolozsváron!


Ez most hazaárulás tulajdonképp, hogy külföldi multinál vett papírt?

2014. márc. 29. 00:38
 10/45 anonim ***** válasza:
kiderülni csak igazságok tudnak...
2014. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!