Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj azzal, hogy a Jobbik...

Mi a baj azzal, hogy a Jobbik fel akar lépni a kisebbség ellen?

Figyelt kérdés

Azért fajult el annyira a helyzet, mert jelenleg a pozitív diszkriminációnak köszönhetően lassan a kisebbségnek több joga van, mint nekünk, magyaroknak!

Itt van ez a párt, akik végre nyíltan kimondják, hogy problémát jelentenek, és orvosolni kell ezt, erre lerasszistázzák őket!


2014. márc. 29. 00:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Akkor most feltettél egy kérdést, aztán megválaszoltad, ugye? Mire kellünk mi?
2014. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem a kissebbség, hanem a bűnözés ellen fog fellépni!
2014. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj vele, hogy a nyugati világ nem nagyon tolerálná, ha valami brutális fellépés lenne ellenük. Másképp, meg nem nagyon lehet velük mit kezdeni.
2014. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

A nyugati világ annyira nem tolerálja, hogy a francia miniszterelnök egyszerűen kitoloncolta az összes cigány Franciaországból. Hőbörögtek,de senki nem mert fellépni ellene.

Szerintem ha egyszer Magyarországon akármelyik párt keményen fellép a bűnözés ellen, bár lehet lenne hiszti nyugat részéről, de szép lassan ők is hasonló lépéseket tennének. Ugyanis nyugaton is hasonló súlyos bűnözési gondok vannak, csak ők is tehetetlenek a törvények miatt, (pl: Angliában ugyanazok a gondok vannak mint otthon, csak itt nem cigányok,hanem fekák vannak)


Amúgy meg: Jobbik nagyon sokszor kijelentette már, hogy nem a kisebbség ellen harcolnak hanem a bűnözök ellen. Ha cigány ha fehér ha bűnöző akkor kapja meg a méltó büntetését.

2014. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem a kisebbség ellen kell fellépni, hanem a bűnözés ellen.


Ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

"Azért fajult el annyira a helyzet, mert jelenleg a pozitív diszkriminációnak köszönhetően lassan a kisebbségnek több joga van, mint nekünk, magyaroknak! "


Tudsz nekem idézni egyetlenegy jogszabályt, amiben valaki több jogot kap azért, mert cigány az illető?


(Én egyet tudok, de azt még soha egyetlen cigány sem alkalmazta szerintem)

2014. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

Tök jó, hogy egyazon válaszokat pusztán az alapján pontoz a JOBBIKOS olvasó réteg, mekkora a százalék?!


31% és 100% hasznos!

2014. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
aggasztó, jelenség, ha egy kérdésben a Jobbik szerepel, és olvasatlanul, sokan "lájkolnak" vagy épp fika..
2014. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Mi a baj azzal, hogy a Jobbik fel akar lépni a kisebbség ellen?"

Azzal semmi baj, én is kivágnám őket az országból szívem szerint.

A jobbiknál a nonegzisztens gazdaságprogrammal (helyette van populista, megvalósíthatatlan hétvezérterv), meg a tahóelőd típustagokkal van gond. Hát kb. ennyi a baj.

2014. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!