Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondják, Magyarország...

Azt mondják, Magyarország azért nem tud önellátó lenni, mert a mai színvonalat nem lehet egy zárt nemzetgazdaságban fenntartani. Ha viszont hajlandóak lennének az ország lakói kollektíven visszatérni 1914 körülményei és fejlettségébe akkor lehetne?

Figyelt kérdés
Ti vállalnátok ezt az önellátásért?

2014. márc. 29. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Lol.


Szerinted?


Túrja a földet az, akinek két anyja van. Mondjuk megnézném a sok 17 éves fotelforradalmár jobbikost mit szólnának, ha hirtelen eltűnne nemhogy az xbox, de még a 20W-s villanykörtén kívül az elektromosság is. Na meg persze a nagy forradalmi mélymagyar eszmék se terjednének net nélkül az unatkozó tinik között és máris mocskosliberális lenne mindenki.

2014. márc. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A jobboldal előbb-utóbb Észak-Korea szintjére zülleszti az országot, nincs más dolgod mint kivárni.


(1914-es színvonalon, hogy tudnál ekkora hülyeségeket kérdezni itt?)

2014. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Vállaja az, akinek két anyja van!
2014. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ó bocsánat, a 3. vagyok, Isten bizony nem olvastam az 1-es két anyja van írását, de nekem is ez jutott eszembe.
2014. márc. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bőven elég a Fermerama földet túrni virtuálisan :)
2014. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez miért lenne jó bárkinek? :D


Én eddig azt hittem, a gazdaságpolitika lényege a jó életszínvonal, ha lehet fenntarthatóan...

2014. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül is mink nincs, ami a megszokott életszínvonalunkhoz kellene? Vas, olaj, földgáz, ritka földfémek, meg még párszáz egyéb, nélkülözhetetlen nyersanyag...
2014. márc. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalnám, ha gróf lehetnék, te meg zsellér a birtokomon.
2014. márc. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Költözz ki Moldovába, az nagy jó hely lenne neked.
2014. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!