Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Munkáspártot a Parlamentbe! ...

Munkáspártot a Parlamentbe! vélemény?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Én azért elmondom, hogy a mostani balos számomra kuka!

A Fideszre sosem szavaztam..

A libek nekem júdások!

Marad a Jobbik!

Ők már stabilan vannak, csak szeretnék más nézőpontot is hallani a HÁZBAN!

Ezért fogok Jobbikosként a MUNKÁSPÁRTRA vokslni!

2014. márc. 29. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként 1-2 Munkáspárti képviselő nyugodtan ülhetne a parlamentbe. Több semmiképp, de 2 a pont elég lenne.
2014. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel vörösök, proletárok, csillagosok, katonák előre!
2014. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pro Patria ***** válasza:
86%

Dobtak be Kádár arcával díszített szórólapot hozzánk is, a Munkáspárt ismertségének növelése céljából.


Elmélkedem, hogy vajon mi lenne a beszélgetések tartalma az ATV-n, ha ugyanez Horthy arcával esne meg.


Tudom, tudom, ő fasisztadiktátor aki többszázezermagyarállampolgártdeportáltatott.


Kádár pedig "alapvetően élhető puha diktatúrát tartott fenn".

Csakhogy Kádár nem elhanyagolható szerepe, hogy a Rákosi-korszak belügyminiszterereként(!) funkcionált annak előtte.


Persze, ha Nyirő méltóságteljes eltemetésében áthághatatlan gát, hogy a "nyilas" országgyűlés tagja volt, míg Hornnál az '56-os megtorlásokban önkéntes karhatalmistaként való részvételéért kapott kommunista kitüntetés sem vet árnyékot "kormányfői nagyságára", akkor nem is kell olyan sokat tanakodnom, hogy mik hangoznának el fordított esetben, annak ellenére, hogy ez a legcsekélyebb feltűnést sem kelti...

2014. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Gusztustalan az a szórólap, meg is döbbentem, hogy 2014-ben még létezhet ilyesmi.
2014. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!