Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A békemeneten szereplők mind...

A békemeneten szereplők mind mind Fideszesek? Mert akkor megint 4év lesz belőle. :S

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 08:01
 1/10 T-55 2.0 ***** válasza:
85%
Egyik része meggyőződéses fidesznyik,a másik része érdek vezérelt narancsbőrű.
2014. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

"A békemeneten szereplők mind mind fityeszesek?"


Nyilván nem.


"Mert akkor megint 4év lesz belőle. :S"


Lesz az enélkül is.



Voltak-e egymillióan kint az utcákon? Nem, ez a média torzítása. 2-300 000 ember lehetett kint reálisan.

2014. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Mind pénzéhesek.
2014. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A rendezvényen résztvevők nagyjából 35 000 négyzetmétert foglaltak el (Hősök tere + Andrássy út egy bizonyos szakasza) 1 négyzetméterre 4 ember fér el, szóval ki lehet számolni, hogy valójában mennyien voltak. De persze jobban hangzik a 450 ezer meg a 300 ezer, de az sajnos fizikai képtelenség
2014. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy lesz ezeknek még 4 évük...
2014. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Macungo ***** válasza:
79%

Több százezren voltak az biztos, de sokan akik nem mentek most ki mint én, is rájuk szavaznak, úgyhogy az még semmi amit ott láttál. És remélem lesz még négy évük...


Semmi kapcsolatom a Fidesz-el és nem vagyok pénzes, csak családos, bocs, hogy nekem jól jön az adókedvezmény, meg a GYED extra, ha addig összejön a második baba...


Nevezhetsz pénzéhesnek, de én csak egyszerűen jobban élek mint a szocik alatt és engem átvert az MSZP...


És nem akarok elszomorítani senkit, de a családomban és ismerősök között több a Fideszes...

2014. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lényegtelen h hányan voltak,az arány a lényeg,h ott kb 20x többen voltak mint a kormányváltás rendezvényén
2014. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezeknek fele fizetett békesátáló 900 ft órabérrel. itt tartunk.
2014. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel lesz-e még négy évük, csak ne legyenek kétharmadban azok a bar.mok. Egyik ba.rom se legyen kétharmadban, maradjon az egy helyben toporgás még elvégzem az iskoláimat, utána viszont nem érdekel az egész. Csak ne legyen még rosszabb...
2014. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Macungo ***** válasza:

"ezeknek fele fizetett békesátáló 900 ft órabérrel. itt tartunk."


Ezt a baromságot ki mondta neked, vagy ezzel nyugtatod magad??

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!