Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szerintetek az...

Jobbikosok! Szerintetek az ország eu-gyarmat?

Figyelt kérdés
A történelmet némiképp ismerve, szerintem mindenki beláthatja, hogy anno István királyunk nem felismerte Jézusban a megváltóját, hanem taktikai és diplomáciai okokból vette fel a kereszténységet. Ezért kellett KÉNYSZERÍTENI a lakosságot is erre. Ennek következtében csak a Pápával összhangban lehetett törvényeket hozni, amiben a papság jócskán kivette a szerepét (ők meg ugye szintén a vatikánhoz tartoztak). Tehát ha a gyarmat szót ebben az értelemben használjuk (mint ugye az eu-ra) akkor Magyarországot először István helyezte gyarmat alá, a kereszténység által. Most meg a Jobbik elítéli, hogy eu-gyarmat legyünk, de élteti a történelmi kereszténységet és Istvánt. Ez nem ellentmondás?

2014. márc. 31. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

"Egy nulla azaz ország ugyanúgy morálisa, mentalitásban is.Egyedül amijük van, az a GDP, de azonkívül semmijük sincs. "


Szeretnék én olyan földönfutó országban élni, mint a németek, akiknek a GDP-n kívül semmijük sincs.


Már megint belelóg a bilibe a kéz a penészes panel 8. emeletén...

2014. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

"A jobbik egy németbarát náci párt. Egy igazi magyar soha nem fog rájuk szavazni, csak tönkretennék az országot."


Ezt nem teljesen értem, mert egyesek fasisztának titulálják őket, mások nácinak, megint mások neonácinak, egyesek pedig radikálisnak. Ez a "változatosság" csak arról győz meg, hogy egyesek teljesen fogalmatlanok, ha ennyire nincs konszenzus köztük, hogy mi is a gond a Jobbikkal. Végül is fröcsögni ész nélkül is szabad.


Nem hívnám az országot gyarmatnak, inkább kb. rabszolgaállamnak. Sok ember fizetése csak arra elég, hogy kipengesse a rezsit, aztán vegetál a hónap végéig. Élet ez?

2014. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

"Sok ember fizetése csak arra elég, hogy kipengesse a rezsit, aztán vegetál a hónap végéig. Élet ez?"


Ha már te kéred számon a fogalmak ismeretét, akkor az élet szó jelentését miért nem ismered. Igen, ez élet.


Jólét, na az már nem, de annak a megteremtése nem az EU feladata, és csak a kormányé is csak kis részben. A jólét megteremtése az egyén felelőssége. Nekem valahogy sikerült és nem vegetálok.


Mondjuk nem is ruhatáros vagyok andragógia diplomával.

2014. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezt magyarázd el annak a kényszerpályán dolgozó, mondjuk az 50-es korosztályhoz tartozó embernek, akit kifizetetlenül túlóráztatnak minimálbérért, és ha ezért felemeli a szavát, akkor kidobják. Az ő korában munkahelyet találni szinte lehetetlen. De ha szerinted ebben az egyén felelőssége van benne, hogy miért csak itt tart, akkor te valamiféle álomvilágban élsz. De ha már itt tartunk, akkor várom a tanácsaidat minden ember felé, aki ilyen helyeken kényszerül robotolni. Mivel te tisztában vagy a fogalmakkal, gondolom ez mellébeszélés nélkül is fog menni.
2014. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Eygértelműen az. Ha tagok "lennénk" talán jogunk lenne a tagokhoz méltó minimálbérhez és egy egyéb jogok hoz, nem csak szemétlerakó és olcsó munkaerő meg multitelephely bázis lennénk. Ébresztő.

Az EU egy okádék, le vele.

2014. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!