Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vakokat mikor vogják 24. 000,...

Vakokat mikor vogják 24. 000, - aza HUSZONNÉGYEZER forintnál többel támogatni? A politikusok, bármely is volt hatalmon eddig jutott! Hogy lehet ebből bármit is venni ami a vakság miatt kell!?

Figyelt kérdés
Bementem a Nyíregyháza Város Polgármesteri Hivatalába, és kezembe adtak egy kb 8 oldalas papírt, hogy töltsem ki legalább HAT INTÉZMÉNNYEL (jövedelem, vcan e házam, áram, gáz szolgáltató) És minden válaszért büntetőjogilag felelek ! (mint a politikusok) és akkor talán kiutalnak valamelyik szolgáltatónak (nem nekem) pár ezer forintot, segély gyanánt, amivel Nekem olcsübb lesz az áram vagy a gáz !

#vakság #Vakok segélye
2014. ápr. 1. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

"Akinek nincsen semmije, az annyit is ér." by Lázár Jánosunk


Szóval nem értem, hogy mire fel kapnál te több pénzt, amikor még ennyit sem érdemelsz meg a Nemzet Hősei szerint.

2014. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még egy gondolat, csak azért vetettem fel a témát, mert nem öncélúskodok, hanem ma Hazánkban évente kb. hat vakvezető kutya kiképzésére jut pénz és még ha valaki azzal közlekedik akkor is azért bírágolják meg Igen megbírságolják a gazdát mert kutyapiszkot láttak ott (nem a jólnevelt vakvezető kutyáét) ahol az előbb elment a vak ember. Ha a politikai mutyiból csak egyszer is odaadnák azt a pénzt nem egy hanem az összes vak részére, már könnyebb lenne az életünk.
2014. ápr. 1. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék, hogy a Nyíregyházi Polgármester Úr aki négy éve minden este minden városi TV Híradóben nyilatkozik valamilyen témában (a gyerekek ovodai homokozójától kezdve a pékek lisztjének egészségességén át a vízvezeték korrodációjáról, az állatpark fajmegőrzéséről (bár tudnék neki ott helyet) és a most átadott játék kockagyár fontosságáig!) az mit kezdene havi 24.000 forinttal. Tudom, venne belőle egy pofa sört !!
2014. ápr. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!