Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb őrültség, amit szerelemből tettél?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
visszautasítottam más csajokat
2014. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megbocsátottam neki.
2014. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első orál.xd

de jóó volt..:D nem bántam meg.

2014. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eladtam a vesém !
2014. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hagytam magam lelkileg, és anyagilag kihasználni.
2014. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam magam átverni és kihasználni. :(
2014. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

olyan dolgokra is kíváncsi lennék, amikre szép emlékként tekintettek vissza

pl: szerelmet vallottam egy színpadon 100 ember füle hallatára vagy akármi :)

2014. febr. 26. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Elüldöztem magamtól, mert tudtam, hogy nem érdemlem meg.
2014. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vártam egy fiúra 2 évet (azt ígérte, hogy a közeleme költözik, és újra együtt leszünk, mert nem bírta a távkapcsolatot). Azt ígérte, hogy 1 évet kell kibírni külön. Közben ő összejött egy tinilibával, de én még ennek ellenére sem tettem le róla, gondoltam, mire felköltözik egy városba velem, addigra nem lesz sehol a lány, meg ugye nem is voltunk együtt, így nem volt jogom megsértődni - gondoltam akkor.

Rengeteg kézzel írott levelet írtam neki, mindig leírtam az aktuális érzelmeimet, gondolataimat, és azt terveztem, hogy mikor felköltözik, odaadom neki az összeset. Írtam egy regényt is, amiben néhány motívumot ő ihletett.


Végül nem lett az egészből semmi, és sikerült róla, hogy egy utolsó szemét, pedig egyáltalán nem olyannak ismertem meg. Nehezen láttam be, ezért még sokáig ragaszkodtam hozzá. Szerencsére azóta elmúlt, és beleszerettem egy olyan fiúba, aki még 100x értékesebb, mint amilyennek azt a szemetet hittem az elején, és tényleg viszontszeret. :)

2014. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az iskolai tehetségkutatón elénekeltem neki egy számot, a Love In The Trashcan-t, az volt a közös számunk. Borzalmas a hangom, ez köztudott, úgy hogy jót nevetett rajtam mindenki, de legalább a Ő neki tetszett :D
2014. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!