Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki miért nem szavaz a Jobbikra?

Ki miért nem szavaz a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Kezdem én:


Nem szavazok a Jobbikra, mert:


- a gazdaságpolitikája csőkommunista, az elzárkózásról és az államosításról szól


- a büntetőpolitikája egyszerűen demagóg, sokkal rosszabbnak festi le az ország helyzetét a valóságnál, és olyan


eszközöket javasol a megoldásra, amiket már próbáltak 70 éve külföldön, és nem működtek (pl.: önellátó börtön)


- egyszerre próbálnak megfelelni az értelmiségi táboruknak, és a kőagyúaknak, ami miatt kénytelenek néha önellentmondásokba keveredni.


- speciel felőlem csináljanak a melegek, amit akarnak, és kicsit furcsának tartom, hogy ennyi időt és energiát

ölnek egy olyan kérdésbe, ami a társadalom mondjuk 98%-a számára totál lényegtelen... miért ne vonuljanak fel, ha

kedvük van? akinek nem tetszik, nem nézi, ez így működik. nekem sem tetszik pár dolog, mégsem akarom betiltani.


- az Izraelt bíráló politikájukkal bár egyetértek, de azért zavarba ejtően nagy hangsúlyt helyeznek ennek az egy országnak a jogtiprásaira, bezzeg Putyinnak mindent szabad. Ja, és amúgy Izrael témáját félretéve egyes támogatóik divatból zsidóznak, ami elég ellenszenves dolog



2014. ápr. 1. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Főleg a szavazóikkal van problémám.

Az esetlege győzelem után meg kellene felelniük a szavazóiknak, akik kő kemény kommunisták. A bolsevikok megfelelői a másik oldalon. Az ő szempontjukból igazságos újraelosztást szeretnének, ami veszélyezteti a magántulajdont.

2014. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
EU tagállamként EU zászlót égetni elég nagy sötétségre vall.
2014. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

mert megszavazták a ruszki igát


ennél nagyobb hazaárulást az elmúlt 25 évben nem követett el még politikai erő

2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal rosszabbnak festik le az ország helyzetét? Meg lehet nézni mi megy itt keleten és rá fogsz jönni hogy egyáltalán nem túloznak.
2014. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Mert kevéssé foglalkoznak szakmai kérdésekkel, inkább a szélsőséges érzelmeket lovagolják meg.

Amúgy meg egy "lefolyó" párt, vagyis nagyrészt olyanok gyűltek ott össze, akik vagy nem értenek a politikához/gazdasághoz, vagy már kirakták őket más pártokból.

2014. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom nem észrevenni, hogy bár a kérdést nem én tettem fel, a kérdező válasza az én egyik korábbi válaszom szó szerint, erre a kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__5..


Nem azért, mintha levédettem volna, csak most így azt tudom válaszolni, hogy egyetértek a kérdezővel, magyarul egyetértek korábbi önmagammal :D

2014. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

mert népcsoportokat ítél el és zaklat, listáz stb. egyének hibái miatt.

mert európa és demokráciaellenes, ellenben húz az iszlám vallásaihoz, államszervezetéhez, államához és elveihez, ennek ellenére kereszténynek vallja magát miközben kijelenti az iszlám a jövő.

Túl sok párhuzam van a jobbik és a hitleri rezsim között.


és még sorolhatnánk órákig

2014. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"- a büntetőpolitikája egyszerűen demagóg, sokkal rosszabbnak festi le az ország helyzetét a valóságnál, és olyan


eszközöket javasol a megoldásra, amiket már próbáltak 70 éve külföldön, és nem működtek (pl.: önellátó börtön) "


Ennek kedves ecsém mékrésze nem működött?

2014. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Meg lehet nézni mi megy itt keleten és rá fogsz jönni hogy egyáltalán nem túloznak."


Ennyike.


Kirájhekker válaszát olvashattad.

2014. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!