Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy közalkalmazottnak kire...

Egy közalkalmazottnak kire ill. mire érdemes szavaznia?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 12:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A Fidesz anélkül is győzni fog, ezért a mostani helyzetben a nem szavazás csak annyit jelent, hogy egyik kis párt sem szimpatikus.
2014. ápr. 2. 17:07
 12/23 anonim ***** válasza:
A Jobbikra.Nézd meg a facebook profiljukat,ott is látható a programjuk.A többinek nincs.
2014. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Lemerem fogadni, hogy egyetlen ismerősöd, rokonod nem dolgozik a közszférában, azért tartod marhaságnak. Nekem viszont nem is egy ilyen ismerősöm, rokonom is van, így első kézből értesülök az ilyen kirúgásokról és elhiheted nekem, hogy az elmúlt 4 év alatt nem egy ilyen eset volt: megesett tanárokkal, hivatali dolgozókkal, ügyintézőkkel, orvosokkal is; kapásból legalább 10 esetet fel tudnék sorolni."



Nekem konkrétan az egész famíliám a közszférában dolgozik és ez marhaság. A kollégák facebookján meg soknál folyamatosan mennek az Orbán monnyon le, meg a Gyurcsány imádó megosztások is és érdekes, egyet se rúgtak ki évek óta. SŐT a három intézmény dolgozói közül, akikkel én kapcsolatot ápolok csak a gyurcsányista meg a maszopos bagázs szemeteli tele a facebookját is a hülyeségeivel, meg pampognak folyton, fideszeset még egyet se láttam, érdekes. És egy sincs kirúgva és nem is lesz.

2014. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fent a Facebook-on.
2014. ápr. 2. 19:26
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát pedig nem ártana, akkor nem terjesztenéd a hülyeséget. Ha valaki írásban, 900 ismerős (munkatársak, főnökök) előtt vállalja, hogy azorbánegyszaralakhozzukvisszaagyurcsányt és teszi ezt évek óta, de még mindig nem rúgták ki, akkor valami hibádzik a hülyeségeitekben. És mint mondtam, írásban, online én csak a balosok mocskolódását látom évek óta, és lám, mind ott van, ahol volt, még a jutalmukat se befolyásolta a beállítottságuk egyszer sem. És ne hidd, hogy élőszóban nem vállalják ugyanúgy.


Pedig nálunk az igazgató fideszes képviselő is az önkormányzatnál. Szóval ennyit a hülyeségről, hogy ha nem fideszes vagy kirúgnak.

2014. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem te terjeszted ezt a hülyeséget, hogy kirúgnak, ha nem vagy fideszes, de elég vicces, hogy egyes névtelen emberek mindig olyan jól informáltak, hogy rettegés van, meg kirúgnak stb. Ennek nem kell bedőlni, mint mondtam, én és a családom is pl. csak a szoci véleményekbe futunk bele a munkahelyi kapcsolatainkban, és egyet se távolítottak el közülük, sőt. Szóval te ne dőlj be ennek, a többi idióta meg ne terjesszen ilyen hülyeséget.
2014. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Macungo ***** válasza:

"Akinek egyet értesz a programjával, tevékenységével, stb. Csak arra vigyázz, hogy ha ez nem a Fidesz, akkor ne derüljön ki, mert rövid időn belül elveszíted a munkádat, különösen akkor, ha nincs felsőfokú végzettséged."


Ezt honnan veszitek??? Én is voltam közalkalmazott évekig a GYurcsány II. kormányban lettem kirúgva mert megszüntették az egész intézményt ahol dolgoztam, sok ismerősöm volt kollégám dolgozik továbbra is különböző minisztériumokban, egyiket sem rúgták ki emiatt.


Egyébként a közszféra alkalmazottjainak a 2/3-át ki rúghatná ezen az alapon a Fidesz, mert ilyen sok ott a baloldali. Csak hogy tudjátok... De nem rúgják ki az összeset még sem.. Mert működésképtelen lenne ez az ország.

2014. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha az ország nem is, de a közszférában sok minden működésképtelen.
2014. ápr. 2. 20:09
 19/23 anonim ***** válasza:

Arról viszont a szocializmusból itt ragadt Gizikék tehetnek, akik betanítják vagy akik mellett betanulnak az újak.


Sajnos hiába reformálják, alakítják, kívülről, felülről, amíg egy rakás semmirekellő mereszti ott a seggét, miközben a pár lelkiismeretes meg a hátán viszi a részleget, és mindenki hozzájuk megy, ha valami kell. Ez beállítottságtól független ráadásul. Hogy az egyik nőklapja cafét olvas az interneten munkahelyett, a másik elsősorban a maszek könyvelésén ül munkaidőben, ami miatt a következőnek nem elég a saját munkája, de még az ő hibáit is javítgatnia kell, a hivatalsegéd egy órakor hazamegy "megyek az OTP-be/postára" felkiáltással stb. És ez így megy és így is fog menni, hogy a kisebbség lesz, aki lelkiismeretes, aki tudja, aki foglalkozik vele és emiatt van is olyan hülye, hogy beleszakadjon, a többi meg csak annyihoz nyomja a körmét, amennyihez muszáj. Én csak ilyennel találkoztam 20 év alatt és elkeserítő. És a szánalmas közalkalmazotti fizetések miatt is azok visítanak a leghangosabban, akiket a többi visz a hátán ugyanolyan szar fizetésért.

2014. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

" mint mondtam, írásban, online én csak a balosok mocskolódását látom évek óta"


Igen, a jobberek nem mocskolódnak, fröcsögnek, óóó neeeeem, még véletlenül sem......

2014. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!