Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vesztést sejt? Kisiskolá...

Orbán vesztést sejt? Kisiskolásokat alkalmaz számlálóknak, ráadásul hűtőmágnest osztogatnak!?

Figyelt kérdés
Kertitörpe üzenjük hogy nem kell a hűtőmágnese! Inkább tanulna meg fejből szöveget mondani egyszer. Vagy lehet hogy valaki bábja aki felolvassa a beszédeket?
2014. ápr. 2. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Munka törvénykönyve. Ha pedig "önkéntesnek" kiáltja ki, akkor kiskorú megrontása.
2014. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az egyik szórólapjukon volt két lány mint legfiatalabb fideszes aktivisták, sztem olyan 16-17 körül lehettek...
2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, én már általános iskolás elsős koromban is kaptam fidesz lufit, meg másmilyet is adtak, csak azt anyámék nem engedték használni, pedig nem most volt az se. Ebben semmi újdonság nincs. És nem csak a fidesz csinálja. Amúgy hűtő mágneseim is vannak mindenféle pártosak már színük sincs olyan régiek. Hány éves vagy 12, hogy ez neked újdonság?
2014. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vona Gábor pedig a baloldal beépített embere!!!!!!!
2014. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsivel több. Inkább az ellopott nyugdíjpénztári pénzeket adogathatnák visszafelé.
2014. ápr. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!