Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyanok, akik tudják,...

Vannak olyanok, akik tudják, hogy menni fognak szavazni, de még nem döntötték el kire?

Figyelt kérdés

Ha igen mely pártok között vacilálsz és mi alapján fogsz dönteni?

Kérem a kérdésre válaszolni és nem kötekedni egymással!


2014. ápr. 2. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
én még nem tom. Igazából asse tudom hogy milyen pártok vannak meg miti gérnek. majd szombat vasárnap kigugölözöm asztán döntök
2014. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen amiatt vacilálok, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak. Az a szerencsém, hogy 2 szavazólap van. Pártlistán a szívemre, egyéniben az eszemre fogok hallgatni. Azt elárulom, hogy pártlistán több párt is szimpatikus. Előzőleg az LMP-re szavaztam, de csalódtam, miután nekem szimpatikus politikusokat nem indítottak, akik már nem is tagok. Ezért az SMS pártra teszem a voksom. Egyéniben, pedig az Összefogásra.


https://www.youtube.com/watch?v=i6coUMfnNOM


[link]

2014. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Vona Gábor a baloldal beépített embere.


Rá már nem fogok szavazni!

2014. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még vacillálok, az LMP, az SMS és a Kormányváltás a lehetséges jelöltek. Fogalmam sincs, mi alapján fogok dönteni, nagyon szeretném az LMP-t újra a parlamentben látni, de az is jó lenne, ha Seres Máriáék is bekerülnének (szeretem a civil kezdeményezéseket). Emellett egy olyan körzetben van az állandó lakcímem, ahol van esély egyéniben megvernie a Kormányváltás jelöltjének a Fideszes jelöltet, ezért lehet, hogy az egyéni szavazatom oda fog menni.
2014. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Jobbik és Fidesz között vacilálok, de inkább Jobbik, mert kell nekik is egy esély.
2014. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!