Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiderülne, hogy vasárnap...

Ha kiderülne, hogy vasárnap esetleges fidesz győzelem választási csalás gyanús, akkor a fideszesek szeretnék, hogy ki legyen vizsgálva a dolog?

Figyelt kérdés

Esetleg legyen megismételve?


És ha a kormányváltók győznének és ott lenne gyanú választási csalásra?


2014. ápr. 3. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Kíváncsi vagyok hogy képzelitek ezt a választási csalást. Mármint azon kívül, hogy a kedvenc pártocskátok, a Jobbik nem úgy szerepel majd, mint amilyen álomképbe ringattátok magatokat.


Mert az még önmagában nem csalás, csak az emberek véleménye.


Az új kiskedvencetek, a krími népszavazás, ahol 80e-rel többen szavaztak Szevasztopolban, mint ahányan ott laknak és mindkét opció lényegében az elszakadást jelentette, na az volt választási csalás, nem az, ami most hétvégén lesz.

2014. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha Orbán akarna még egy pofont a magyaroknak, akkor elrendelne már csak azért is egy ismétlést, mert ki más ha Ő nem... Ha akkor is nyernének, még én is elhinném hogy ennyire nyugdíjas és rezsicsökkentés párti országban élünk, ahol 21 évesként semmi helyem ezek szerint.

21F

2014. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. És mások se. Ha figyelembe vesszük a csoportérdekeket, akkor világos, hogy kivizsgálást mindig a vesztes akar, sohasem a győztes. Akár volt csalás elvileg, akár nem. Ilyen az emberi természet.
2014. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga az uj valasztasi rendszer egy csalas

Ugy lett kialakitva hogy a fidesznek legyen jo

2014. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

"nyugdíjas és rezsicsökkentés párti országban élünk, ahol 21 évesként semmi helyem ezek szerint."


Te nem fizetsz rezsit? Neked nem lesz lassan gyereked, aki után adókedvezményt vehetnél igénybe? Nem lesz egy feleséged, aki jól járna a gyed extrával? Nem akartok majd házat venni, amikor jól jönne az állam támogatása?


Én örülök, hogy CSALÁD párti kormányunk van.

2014. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

5-ös

Soha nem fogok megállapodni olyan nő mellett aki kiejti a száján a gyerek szót, találni lehet olyat akinek nem kell gyerek. Attól hogy igénybe venném utána a kedvezményt miért élnék én magam felnőttként jobban? Megtudnám venni a 10milliós kocsit a szalonban, csak mert családi kedvezmények vannak, hát nem.

A ház meg olyan dolog amire nincs szükség mert ezelőtt 20 évvel Apámék gondoltak arra hogy nem kell hogy elköltözzem itthonról, mert most akkora részen lakom, mint egy négytagú család 53nm-es panelházban


Tehát nem vagyok ráutalva a jövőben sem hogy a fidesz támogatásaira szoruljak

Egyébként meg ha esetleg ha vissza jönnék 40 évesen ide, és láthatóan változna valamennyit az ország anyagi vonzata, akkor talán egy gyereket elfogadnék.

21F

2014. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#5:


En peldaul nem fizetek rezsit, mert kulfoldon lakok es az alberleti dijam tartalmazza a rezsit is. Ja igen, nyilvan azert vagyok Angliaban, mert "Magyarorszag jobban teljesit". Valoszinuleg jo darabig nem lesz meg gyerekem, de ha lesz, akkor o mar itt Angliaban fog szuletni, mivel nem igazan tunik ugy, hogy erdemes lesz valaha is hazamennem. Uj hazat venni? Ne rohogtess mar... Magyarorszagon az emberek orulnek, hogy nem halnak ehen, nemhogy hazat venni... Egyeb kerdes, kedves fideszes baratom? :)


Orulok neki, hogy orulsz annak, hogy olyan partunk van, aki tobb szazezer, sot lehet hogy millio honfitarsadat kenyszeritette arra, hogy elhagyja a sajat hazajat.

2014. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát tévedtem, fel kell még nőnöd. A politikai pártok közül meg egyiknek sincs köze ahhoz, hogy nem tudsz tíz milliós autót venni a szalonban. De azt külföldön sem tudsz majd csak úgy.


Én mindenesetre örülök, hogy a normális embereket támogatják. Neked milyen elkorcsosult beállítódással végül is úgy is mindegy, hogy ki van kormányon. :) Remélem kinövöd.

2014. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan hagyjuk már, hogy ők kényszerítettek ki. És a lengyeleket, románokat, mexikóiakat stb. is a fidesz kényszeríti? Globalizáció van, teljesen természetes, hogy az emberek mennek világnak. Apám már a kilencvenes évek elején is külföldön dolgozott, holott még meg se nyitották azok az országok a munkapiacukat, ahova ment mégis már ott volt.


Ha meg annyival jobb kint, akkor miért haragszol bárkire is? Inkább örülhetnél, hogy neked milyen jó ott.


A világban teljesen normális, hogy mennek az emberek minden irányba, mindig is így volt, csak újabban divat azt mondani, hogy a csúf gonosz Gyurcsány üldözött el, a szemét fidesz miatt mentem el. Hogyne.

2014. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Es te buszke vagy arra, hogy Magyarorszagot Mexikohoz vagy Romaniahoz hasonlitod? Ha tenyleg ilyen szinten van az orszag, akkor megis mire fel ez a "Magyarorszag jobban teljesit" duma? Tudtommal jo par eve meg Magyarorszagot egy lapon sem lehetett emliteni Romaniaval, most meg mar gyakorlatilag leelozik a magyar gazdasagot is szepen lassan
2014. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!