Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot ellenző ismert...

A Jobbikot ellenző ismert csoportosulás miért tiltja le a videói alatt a kommentelési lehetőséget?

Figyelt kérdés
Félnek? Ha igazuk van, akkor mitől?
2014. ápr. 3. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem bírják a kritikát.
2014. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
"Szólás szabadság van de fogd be a pofád."
2014. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Mert minden birka jobbikos ott hőbörögne, értelmes komment pedig nem születne.
2014. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó! Én nekem semmi közöm a Jobbikhoz mert Lmp-s vagyok és nem is értek sok mindenben egyet velük de azt észrevettem hoyg ezen az oldalon meg úgy általában nem a Jobbikosok szoktak hőbörögni meg szidni a másikat hanem bizony ti:/
2014. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Az szokta letiltani a kommenteket, aki állít valamit, de bizonyítéka nincs rá, és nem szeretné, hogy megcáfolják az állításait.
2014. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
#4: Igen, erre tökéletes példa az épp legjobban pörgő kérdés is, azaz ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__553..
2014. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

"Mert minden birka jobbikos ott hőbörögne, értelmes komment pedig nem születne."


Erről is szól a szólásszabadság.

Amúgy, ha valóban ott hőbörögnének és nyomatnák a baromságaikat, akkor azzal csak saját magukat járatnák le, nem?

Ezzel pedig pont igazolnák a videó készítőit, tehát nekik csak jó lenne.

2014. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

" Mert minden birka jobbikos ott hőbörögne, értelmes komment pedig nem születne."


Ez lenne a demokrácia, nemde? Ha pedig túlmennek a határon, az oldalnak vannak saját moderátorai.

2014. ápr. 3. 11:33
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

"Mert minden birka jobbikos ott hőbörögne, értelmes komment pedig nem születne."


Na pont az beszél, aki két hete nonstop itt szájhősködik az oldalon meg fröcsög.

Egyébként azért van letiltva, mert hát ugye akkor még a végén kiderülne az igazság.

2014. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Már megint az van, mint az origonál, azt hiszitek, hogy ez a szólásszabadság korlátozása. Nem az. Ez a saját videójuk, azt tesznek vele amit akarnak, jelen esetben a Youtube által engedélyezett kereteken belül.


Abba beletartozik a kommentek kikapcsolása.


Ha meg saját oldalukon lenne ez a videó, akkor az is a saját döntésük lenne, hogy csak az "Éljenek a piros unikornisok" lehetne az egyetlen tolerálható komment és minden mást törölnének.


Mert a szólásszabadság ugyebár az, hogy nem visz el a Volga éjszaka azért, amit gondolsz, nem pedig az, hogy nincs feltétel nélküli hőbörgés akárhol.


Lehetsz te olyan, de attól még, hogy én nem engedlek be a saját lakásomba, hogy itt tedd ugyanazt még nem korlátozom a szólásszabadságodat.

2014. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!