Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tett már a Jobbik feljelentést...

Tett már a Jobbik feljelentést a "szavazz a jobbik ellen" szervezet ellen?

Figyelt kérdés
Az összeollózott, kontextusból kivagdosott propagandavideóik és hazugságaik simán kimerítik a rágalmazás, becsületsértés stb. fogalmát.
2014. ápr. 3. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

"Az összeollózott, kontextusból kivagdosott propagandavideóik és hazugságaik simán kimerítik a rágalmazás, becsületsértés stb. fogalmát."


Neked úgy nettó fogalmad nincs ezen bűnügyi tételek jelentéséről.


Tudom, tudom, meg tudnátok magyarázni a gulágokat, ha lenne rá lehetőségeket, meg az nem úgy volt, hanem.


De. Az nagyon úgy volt.


A saját mondataitokkal kampányolnak ellenetek, nem mással.

2014. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Hát pedig ott nem hazugságok vannak hanem az amit elmondtak a jobbikosok. Egyébként nem merít ki semmit se. Egyébként mit szólsz a sok zsidók ellen uszító hazug videókra?
2014. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a Jobbikosoknak ez a videó nem azért fáj igazán, mert őket támadja, hanem mert egy nagyon vállalhatatlan tükröt tart eléjük és észreveszik, hogy hopp, a fejünk búbjáig sz.rosak vagyunk, csak eddig ez nem tűnt fel.


Hát igen, a felismerés az első lépés a tévhitek leküzdésében.


Mondjátok ki: "Szar0sak vagyunk!"

2014. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem tetszik, amit látsz? Pedig ezek ők. Mondjuk, még nincs késő mást választanod!
2014. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen mindegy, mire ügy lesz belőle már elfelejti mindenki.

Másrészt ez is a baloldal félelmét mutatja, ha nem így lenne pont leszarnák.

2014. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk az meg se fordul a kis fejetekben, hogy mivel szimpatizáns vagyok, ezért láttam az összes videó vágatlan eredetijét. Veletek ellentétben...
2014. ápr. 3. 19:29
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

"Mondjuk az meg se fordul a kis fejetekben, hogy mivel szimpatizáns vagyok, ezért láttam az összes videó vágatlan eredetijét. Veletek ellentétben..."


Ezt kb. ahhoz tudom hasonlítani, amikor apuka részegen hazamegy, megveri az asszonyt és a gyerekeket és másnap elkezdi magyarázgatni, hogy ő igazából nem akarta, na meg minek idegesítették fel, tulajdonképp az ő hibájuk.


Vannak olyan dolgok, amikre nincs mentség, és apuka egy büdös asszonyverő, akármeddig is mosdatja magát.


Gratulálok, hogy kimagyaráznád mindegyik idézetet, de ezek nem olyan dolgok, amik magyarázatra szorulnak. Ha nem tetszik, nem kellett volna ilyen felháborító hülyeséget mondani, kedves alkoholista férj úr.

2014. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Pedig a kérdésre válaszolt, max neked nem tetszik, cica:-). És igaza volt, ezekért a videókért a nem a készítőket kellene feljelenteni, hanem a rajta fröcsögőket.
2014. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan.

Ez a szervezet 2 százalékkal dobta meg a Jobbik népszerűségét.

Ingyen reklám.


Szoktam nézegetni a Facebook oldalukat.Jó sok olyan nevű írogat, hogy "Benito Gitani Rézműves" és társaik.Meg sokan az arcukat sem merik vállalni, kamuprofilról írogatnak.


A pár fiatal meg, akik írogatnak, hát ők azt mondják szégyellik, hogy magyarok, magyar állampolgárok...stb

echte balliberálisok.

2014. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

[link]

Visszakérdeznék : ezeket a mondattolulásokat hogyan magyaráznád egyenként, kérdező?

2014. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!